Atakuojantys žaidėjai ryškiausi A lygos turo rinktinėje

Atakuojantys žaidėjai ryškiausi A lygos turo rinktinėje Paskelbta: 2019-11-06 20:19

Lietuvos futbolo A lyga paskelbė 30-ojo turo rinktinę, kurioje gausu keturių ekipų į puolimą orientuotų futbolininkų.

Martinas Berkovecas (Vilniaus „Žalgiris“): Sostinės klubo vartininkas iš Čekijos pastaruoju metu neįprastai dažnai turi gelbėti savo ekipą. Ne išimtis buvo ir dvikova Kaune, kur M. Berkovecas labai prisidėjo prie to, kad „Žalgiris“ pirmame kėlinyje būtų praleidęs tik vieną įvartį. Čekas atrėmė pavojingus Deivydo Matulevičiaus ir Simono Urbio smūgius, o antrame kėlinyje komandos draugai padarė savo darbą kitoje aikštės pusėje.

Donovanas Slijngardas (Vilniaus „Žalgiris“): Vilniečių gynyba Kaune ne kartą braškėjo, tačiau D. Slijngardas net ir pirmojo kėlinio metu grubių klaidų nedarė ir kartais spėdavo lopyti susidariusias pavojingas situacijas. Po pertraukos ilgametis „Žalgirio“ žaidėjas buvo neįveikiamas bei firminiais kamuolio išmušimais slystant ne kartą nuslopino „Kauno Žalgirio“ futbolininkų išpuolius.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Penktą kartą A lygos čempionu tapęs bosnis Panevėžyje vėl dominavo standartinių padėčių bei atliko porą pavojingų smūgių galva. Pakankamai atvirose rungtynėse S. Kerla turėjo ir darbo, ir kiek prastesnių epizodų gynyboje, tačiau sykį pasileidęs į ataką atliko precizišką perdavimą Josipui Tadičiui, kuris išpuolį baigė įvarčiu.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Kroatas Lietuvos čempionate triumfavo šeštą kartą, o Marijampolės klubas pranešė, kad krašto gynėjas ekipoje liks ir kitiems metams. Panevėžyje emocingai rungtyniavęs A. Švrljuga atliko ne vieną labai aštrų perdavimą į baudos aikštelę, sykį rezultatyviai asistuodamas komandos draugui. Kroatas yra atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų ir tai yra geriausias rezultatas visoje lygoje.

Dovydas Virkšas (Vilniaus „Riteriai“): 22-ejų saugas prieš savo buvusią komandą – Klaipėdos „Atlantą“ – sužaidė geriausias sezono rungtynes. D. Virkšas įmušė pirmą įvartį šių metų A lygoje bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Maža to, futbolininkas aktyviai dalyvavo ataktoje, kai „Riteriai“ pelnė antrą mačo įvartį.

Paulius Golubickas (Marijampolės „Sūduva“): Čempionai pastaruoju metu šluoja varžovus sau iš kelio, o prie to svariai prisideda ir 20-metis saugas. Lietuvos čempionu pirmą kartą tapęs P. Golubickas antrose rungtynėse iš eilės pasižymėjo įvarčiu ir ne kartą surengė gražius reidus, kurių metu komandos draugai ne kartą neišnaudojo sukurtų progų.

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): „Grigas on fire“ – ši ne sykį girdėta „Riterių“ skanduotė įgavo dar didesnę prasmę po mačo su „Atlantu“. Sezono pabaigoje įsibėgėjęs saugas dar kartą paliko aikštę su dubliu savo sąskaitoje ir padėjo Vilniaus klubui atsitiesti po pralaimėto mačo „Kauno Žalgiriui“ bei sugrįžti į trečią turnyro lentelės vietą.

Liviu Antalis (Vilniaus „Žalgiris“): Rezultatyvusis rumunas labiausiai prisidėjo prie to, kad sostinės klubas penktą kartą šiame sezone palaužtų „Kauno Žalgirį“. L. Antalis antrame kėlinyje asistavo Hugo Videmontui ir pats itin užtikrintai įprasmino pavyzdinę vilniečių ataką, kuri nulėmė pergalę. Žalgirietis šių metų A lygoje yra pasižymėjęs 14 kartų bei atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Simonas Urbys („Kauno Žalgiris“): Traumą patyrusį Philipą Otelę pakeitęs gargždiškis puikiai įsiliejo į žaidimą ir sukūrė ryškiausią epizodą šiame sezone – puikų įvartį į savo buvusios komandos vartus. S. Urbys ne kartą išpuolio metu išvengdavo kelių varžovų ir ne sykį atsidurdavo atakų smaigalyje. Deja, poros dėkingų momentų pirmame kėlinyje išnaudoti nepavyko.

Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“): Puikiai antroje sezono pusėje rungtyniaujantis kroatas dar kartą priminė apie save. 2 pelnyti įvarčiai prisidėjo prie puikios pergalės Panevėžyje, po kurios puolėjas džiaugėsi antruoju Lietuvos čempiono titulu. Per savo karjerą A lygoje J. Tadičius yra pasižymėjęs 20 kartų ir tam jam prireikė vos 35-erių rungtynių.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Pastaruoju metu banguotai žaidžiantis legionierius iš Nigerijos mače su „Atlantu“ vėl pasirodė solidžiai. Tai, ko T. Moffi nepadarė ankstesniame komandų mače, puolėjas atliko LFF stadione. Rezultatyviausias „Riterių“ žaidėjas ne tik pelnė įvartį, bet ir atliko perdavimą taikliu smūgiu iš arti pasižymėjusiam M. Grigaravičiui.