„Atlanto“ gynėjas J.Carrionas: „Džiaugiamės, kad žaisime su „Jagiellonia“ futbolininkais“

„Atlanto“ gynėjas J.Carrionas: „Džiaugiamės, kad žaisime su „Jagiellonia“ futbolininkais“ Paskelbta: 2019-07-10 14:35

Po trumpų atostogų Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai vėl susirinko į treniruotes. Ne savo noru praleidę 17-ąjį A lygos turą, klaipėdiečiai dabar ruošiasi rimtam jėgų išbandymui - jau šį šeštadienį, liepos 13 dieną, Balstogės miesto stadione geltonai-mėlyni žais draugiškas rungtynes su Lenkijos aukščiausios lygos startui besiruošiančia „Jagiellonia“ ekipa.

„Po paskutinės dvikovos Marijampolėje turėjome daugiau nei savaitę laiko pailsėti nuo futbolo. Galėjome daugiau laiko skirti savo šeimai bei artimiesiems. Tačiau dabar turime grįžti į ritmą, nes laukia rimtas išbandymas - „Jagiellonia“. Tai puiki komanda ir mes džiaugiamės, kad turėsime galimybę išbandyti savo jėgas su aukšto lygio varžovais. Manau, kad šios rungtynės mums bus labai naudingos, ypač ruošiantis dar laukiančioms A lygos kovoms.“, - sakė „Atlanto“ gynėjas iš Nikaragvos Jose Carrionas.

Planuojama, kad A lygos pertraukos metu uostamiesčio ekipa sužais dar keletą kontrolinių rungtynių.

„Prieš sezono pradžią turėjome mažai laiko pasiruošti čempionato startui, bet, ko gero, tai nėra tinkamas pasiteisinimas. Pirmoje sezono pusėje buvo nemažai rungtynių, kuriose žaidėme gerai, bet apmaudžiai klydome ir taškų iškovoti nepavykdavo. Manau, kad tinkamai išnaudoję pertrauką ir pagerinę tarpusavio supratimą, į A lygos kovas galime grįžti stipresni.“, - teigė futbolininkas.

Pirmą kartą per savo karjerą legionieriaus duonos ragaujantis nikaragvietis neslepia, kad Lietuvos futbolo lygis - pakankamai aukštas, tačiau pirma čempionato pusė parodė, jog kautis galima su visomis ekipomis.

„Lengvų rungtynių čempionate nebūna. Visos komandos ir visi futbolininkai kovoja dėl kiekvieno aikštės metro, atiduoda visas jėgas, nes visi siekia tik vieno - pergalės. Džiaugiuosi, kad esu Klaipėdoje, nes ši patirtis man neįkainojama. Komandoje esame tarsi vienas kumštis, vienas kitą palaikome tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Esu maloniai nustebintas ir „Vakarų Fronto“ vyrukais, kurie su mus palaiko kiekvienose rungtynėse, visai nesvarbu, kad rezultatai ir nėra patys geriausi.“.

Kontrolines rungtynes su Balstogės „Jagiellonia“ ekipa „Atlanto“ futbolininkai žais liepos 13 dieną, šeštadienį. Dvikovos Lenkijoje pradžia - 11:00 valandą. Į A lygos kovas geltonai-mėlyni po pertraukos stos rugpjūčio 4 dieną, kuomet į uostamiestį atvyks vieni iš čempionato lyderių - Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.