B. Spietinis susilaukė griežtos LFF bausmės

B. Spietinis susilaukė griežtos LFF bausmės Paskelbta: 2023-05-18 00:20 | zalgiris.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (LFF DK) išnagrinėjo bylą dėl žaidėjo Beno Spietinio nesportiško elgesio ne rungtynių metu balandžio 3 dieną.

LFF Drausmės komitetas konstatavo, kad Beno Spietinio veiksmai vertintini kaip LFF Drausmės kodekso 36 str. „Nesportiškas elgesys“ 5 dalies pažeidimas ir taikytina sankcija numatyta šio straipsnio 6 dalyje.

Atsižvelgiant į padaryto pažeidimo pobūdį, kaltės laipsnį, lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes, taip pat į dalyvio bendradarbiavimą nustatant ir tiriant pažeidimą, taikytina sankcija, nurodyta LFF Drausmės kodekso 16 str. „Draudimas dalyvauti tam tikroje ar bet kokioje su futbolu susijusioje veikloje“.

LFF Drausmės komitetas nusprendė skirti Benui Spietiniui 12 (dvylikos) mėnesių draudimo dalyvauti bet kokioje su futbolu susijusioje veikloje (administracinėje, sportinėje, techninėje ar bet kokioje kitokioje).

Sprendimas įsigaliojo nuo š. m. gegužės 2 dienos. Žaidėjas nepasinaudojo savo teise apskųsti šio sprendimo.

Priminsime, kad po Lietuvos futsal A lygos finalo Jonavos „Vikingų“ žaidėjas nesutvardė emocijų ir su bendrininkais nuvykęs į Kauną užsipuolė ten gyvenančius „Kauno Žalgirio“ legionierius. Brazilai buvo kviečiami išeiti į lauką, o jiems nereaguojant išdaužytos gyvenamosios vietos langai ir apspjaudytos durys.

Straipsnio įvertinimas: 1 2

Skaityti daugiau: https://www.eurofootball.lt/futbolo-naujienos/lff-skyre-griezta-bausme-siautejusiam-b-spietiniui/