„Banga“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę prieš „Džiugą“

„Banga“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę prieš „Džiugą“ Paskelbta: 2022-07-18 00:55 | FK Banga nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse po dramatiškos kovos Gargždų „Banga“ išvykoje rezultatu 1:0 palaužė Telšių „Džiugą“.

Pirmąjame kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai. Jie kūrė pavojingesnes progas, tačiau kamuolio pasiūsti į vartus nepavyko.

Antrojo kėlinio pradžioje „Banga“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko saugui Shogo Yoshikawai.

Galiausiai, tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms gargždiečiams pavyko pelnyti pergalingą įvartį. 90+3 minutę Ignas Venckus atsidūrė laiku ir vietoje, bei vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Po šio susitikimo „Banga“ vis dar išlieka aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau padidino atotrūkį nuo laipteliu žemiau esančio „Džiugo“ iki 6 taškų.