Budės „Glimt“ sutraiškė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus

Budės „Glimt“ sutraiškė Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus Paskelbta: 2022-08-03 21:11 | Fk Vilniaus Žalgiris nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ išvykoje neturėjo vilčių prieš Budės „Glimt“ ir patyrė triuškinantį pralaimėjimą- 5:0.

Rungtynių pradžioje vilniečiai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau Mathiaso Oyewusi smūgis galva pataikė į virpstą.

Šeimininkai pirmąjį rungtynių įvartį pelnė 33 minutę. 11 metrų baudinį realizavo Hugo Vetlesenas.

Po pelnyto įvarčio „Glimt“ nesižvalgė atgal ir toliau tęsė savo dominavimą aikštėje. 36 minutę persvarą padvigubino Amahl Pellegrino.

Antrąjame kėlinyje Budės futbolininkai pridėjo dar tris įvarčius. 58 minutę pasižymėjo Larsas Salvesenas, 61 minutę savąjį įvartį pelnė Marius Hoibraatenas, o 90+3 minutę „paskutinį vinį į žalgiriečių karstą įkalė“ Runaras Espejordas.

Atsakomasis mačas vyks LFF stadione, Rugpjūčio 9 dieną.