Čempioniškos viltys bliūkšta: „Sūduva“ išvykoje gavo antausį nuo „Hegelmann Litauen“

Čempioniškos viltys bliūkšta: „Sūduva“ išvykoje gavo antausį nuo „Hegelmann Litauen“ Paskelbta: 2021-11-07 15:30 | alyga.lt nuotr.

Kovoje dėl „Optibet A lygos“ čempionų titulo Marijampolės „Sūduva“ patyrė dar vieną smūgį. 34-ojo turo rungtynėse suvalkiečiai svečiuose per pridėtą laiką 1:2 (0:1) nusileido Kauno raj. „Hegelmann Litaeun“ komandai.

Nors „Sūduva“ rungtynių pradžioje daugiau kontroliavo kamuolį, „Hegelmann Litaeun“ startavo efektyviau ir penktą minutę išsiveržė į priekį. Po puikaus Naurio Petkevičiaus perdavimo, į baudos aikštelę prasmukęs Levanas Mačarašvilis tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą

Įvarčio įkvėpti kauniečiai toliau žaidė simpatišką futbolą ir ne kartą išprovokuodavo varžovų pražangas. Baudos aikštelėje dar vieną galimybę įmušti turėjo Klaudijus Upstas, kuris pavojingai smūgiavo šalia viršutinio vartų kampo. Taip pat savojo šanso neišnaudojo ir N. Petkevičius. Savo ruožtu suvalkiečiai pirmajame kėlinyje ambicingų progų nesukūrė.

Po pertraukos „Sūduva“ sustiprino veiksmus atakoje ir 58 minutę išlygino rezultatą. Dešiniajame atakos krašte Jevgenas Jefremovas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Aleksandras Makasis galva numetė kamuolį link kairiojo virpsto. Ten tykojęs Xabi Auzmendi iš arti nuginklavo vartininką.

Victoro Basadre auklėtiniai per likusią rungtynių dalį dominavo aikštėje ir ieškojo galimybių pelnyti pergalingą įvartį. Visgi „Hegelmann Litaeun“ sutankino gynybą ir dovanų varžovams nedalino.

Per pridėtą laiką prie abiejų vartų komandos turėjo puikias progas įmušti, bet kauniečiai tarė paskutinį žodį.. Paskutinę rungtynių minutę kontratakoje L. Mačarašvili atliko perdavimą priešais vartus išnirusiam Kyle‘ui Spence‘ui, o šis nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus.

„Hegelmann Litaeun“ su 51 taškais žegia penktoje vietoje ir keturiais taškais atsilieka nuo „Panevėžio“ komandos. „Sūduva“ (67 tšk.) rikiuojasi antroje pozicijoje ir dabar jau turi tikėtis pirmaujančio ir dvi rungtynes atsargoje turinčio  Vilniaus „Žalgirio“ kluptelėjimo.