D. Kazlauskas: „Įsižaidžiame, yra braižas, o rezultatai turėtų ateiti“

D. Kazlauskas: „Įsižaidžiame, yra braižas, o rezultatai turėtų ateiti“ Paskelbta: 2019-10-15 01:10

Lietuvos rinktinės žaidėjai po rungtynių su Serbija teigė, kad pavyko vykdyti trenerio nurodymus ir komanda po truputį atranda savo braižą.

Lietuvos rinktinės futbolininkas Donatas Kazlauskas:

„Manau, kad buvo vienos geresnių rungtynių šiame atrankos cikle. Pirmajame kėlinyje viskas išėjo gerai. Gaila, kad praleidome tuos du įvarčius. Bet galėjome ir išlyginti. Būtų iš viso geras rezultatas.

Kiekvienas treneris įneša naują taktiką. Dabar 6-7 rungtynes buvome su šiuo treneriu. Manau, kad įsižaidėme. Visai neblogai pradėjo pavykti, visi žino, ką reikia daryti. Yra braižas ir manau, kad rezultatai galėtų pagaliau ateiti.

Stengiausi išnaudoti gautas savo minutes, įrodyti kad galiau ir daugiau laiko praleisti aikštėje. Stengiausi pagyvinti žaidimą ir pavyko. Tiesiog instinktas – atsiradau baudos aikštelėje ir ieškojau kelio iki vartų.“

Lietuvos rinktinės puolėjas Deivydas Matulevičius:

„Labai gaila, kad pralaimėjome. Pabaigoje galėjome išlyginti, nepasisekė. Tikiuosi, kad sėkmė ateis greitu laiku.

Tiesiog vykdėme trenerio nurodymus, ką buvome susitarę. Pirmajame kėlinyje gerai sekėsi. Antrojo kėlinio pirmas 15 min. nepasisekė. Tikrai šiandien nenusileidome serbams.

Nemėgstu vertinti savo žaidimo. Visa komanda žaidė disciplinuotai. Neblogai išėjome į kontratakas, turėjome gerų momentų, bet nepavyko pasižymėti.“