D.Kazlauskas: „Po blogesnių atkarpų visada ateina geresnės“

D.Kazlauskas: „Po blogesnių atkarpų visada ateina geresnės“ Paskelbta: 2019-08-17 23:25

Vienas „Riterių“ lyderių Donatas Kazlauskas dėl diskvalifikacijos paskutines komandos draugų rungtynes su „Atlantu“ buvo priverstas stebėti kaip žiūrovas. Būsimoje dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“ jis vėl bus pasiruošęs padėti komandai.

Praėjusių metų vasarą prie Riterių prisijungęs D.Kazlauskas iškart demonstravo puikią sportinę formą, kurią šiame sezone gaudyti sekasi žymiai sunkiau. Nepaisant to, kad ji nuolat gerėja, pats futbolininkas į tai žiūri pakankamai savikritiškai.

Po pralaimėjimo UEFA Europos lygos atrankoje pasitraukus Aurelijui Skarbaliui ir vairą perėmus Albertui Rybakui, pasikeitė ir treniruočių pobūdis. Ar jis parankesnis D.Kazlauskui, parodys ateitis. Tačiau pirmąsias išvadas galima daryti jau šiandien.

„Kiekvienas treneris vadovaujasi savo metodais. A.Skarbalius daugiau laiko skirdavo taktikai ir standartinėms situacijos, savo ruožtu, A.Rybakas rengia intensyvesnes treniruotes su daugiau žaidimo pratimų“, – savo pastebėjimais dalinosi D.Kazlauskas.

Prie A.Rybako komanda sužaidė jau dvejas rungtynes, per kurias iškovojo 4 taškus. Tiesa, nei pergalingose rungtynėse prieš „Palangą“, nei lygiosiomis pasibaigusiame susitikime su „Atlantu“,„Riteriams“ tikrai lengva nebuvo.

„Tiesa, kad abejos rungtynės buvo sunkios, tačiau abejose netrūko ir gerų momentų, ir progų įvarčiams pasiekti. Jei tas progas būtumėm pavertę įvarčiais, galbūt, pats žaidimas neatrodytų toks blankus. Man atrodo, kad rungtynės su „Palanga“ iš mūsų pusės buvo blogesnės, o „Atlantas“ yra solidus varžovas, su kuriuo niekam nėra lengva“, – kalbėjo D.Kazlauskas.

Prieš pora mėnesių „Riteriai“ jau buvo pagavę piką, rinko pergalę po pergalės, tačiau tuomet atėjo tos nelemtos 20 minučių su „Žalgiriu“. Neišlaikyta persvara ir patirtas pralaimėjimas komandai smogė stipriau nei buvo galima tikėtis.

„Tas pralaimėjimas buvo itin skaudus. Po jo sekė dar viena sunki išvyka į Farerų salas. Po pralaimėjimo šiai komandai sunkiai išgyveno visa komanda. Nors visi puikiai suprantame, kad kartais futbole tokie dalykai būna neišvengiami, tačiau vis tiek sunku su tuo susitaikyti.

Taip komandos ir patenka į duobes. Mes, deja, patekome pačiu blogiausiu įmanomu laiku. Vis tik, po blogesnių atkarpų visada ateina geresnės, todėl neabejoju, kad netrukus taip bus ir su mūsų komanda. Tik laiko klausimas, kada grįšime į savo vėžes“, – atviravo D.Kazlauskas.

Jau šeštadienį „Riteriai“ išvykoje kausis su „Kauno Žalgiriu“. Tai dvikova dėl trečiosios vietos ir, kaip sakoma, dėl šešių taškų.

„Aikštės pranašumą turės žalgiriečiai, bet favoritais nelaikyčiau nei jų, nei mūsų. Aišku, kad vykstame kovoti dėl pergalės. Svarbu visiems atiduoti visas jėgas, o tokiais atvejais būna ir žaidimas geresnis, ir siekti pergalės lengviau“, – sakė D.Kazlauskas.

Šiuo metu „Riteriai“ kovoje dėl trečiosios vietos „Kauno Žalgirį“ lenkia aštuoniais taškais.