D. Pušičius: „Buvome geresnė komanda už „Žalgirį“

D. Pušičius: „Buvome geresnė komanda už „Žalgirį“ Paskelbta: 2019-10-27 22:47

Pirmasis Domagojaus Pušičiaus įvartis Marijampolės „Sūduvoje“ tapo labai svarbiu – jo dėka komanda įveikė Vilniaus „Žalgirį“ 1:0 ir labai priartėjo prie trečiojo iš eilės čempionų titulo.

Dabar Marijampolės ir Vilniaus komandas turnyro lentelėje skiria 10 taškų ir tai reiškia, kad „Sūduvai“ per likusias 5 rungtynes užtenka laimėti dukart, kad vėl džiaugtųsi čempionų taure.

Lemtingas rungtynių epizodas nutiko 22 min., kai Andro Švrljuga kampinio metu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o joje, išsivadavęs iš gynėjų gniaužtų, smūgį galva atliko Semiras Kerla.

„Žalgirio“ vartininkas sugebėjo kamuolį atmušti, bet pirmas prie jo spėjo D. Pušičius, išsivadavęs iš Victoro Perezo globos ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

„Standartinėms padėtims skiriame daug dėmesio treniruotėse, Semiras yra labai stiprus kovojant dėl kamuolių ore, tad ir šį kartą jis atliko gerą smūgį. Vartininkas atmušė kamuolį tiesiai prieš mane, tad man nebuvo sunku pelnyti įvartį. Atsidūriau reikiamoje vietoje reikiamu laiku“, – apie savo debiutinį įvartį sakė kroatas.

Pasak „Sūduvos“ saugo, marijampoliečiai aikštėje įrodė, kad buvo verti pergalės.

„Rungtynės buvo sunkios, pirmojoje jų dalyje turėjome sunkumų, bet žvelgiant į visas rungtynes, manau, galime sakyti, kad buvome geresnė komanda ir nusipelnėme pergalės“, – tvirtino D. Pušičius.