D. Pušičius: „Sieksime to paties rezultato – pergalės“

D. Pušičius: „Sieksime to paties rezultato – pergalės“ Paskelbta: 2019-10-25 21:38

Marijampolės „Sūduvos“ naujokas Domagojus Pušičius po truputį apsipranta Lietuvos čempionų ekipoje. Saugas žaidė per trejas pastarąsias rungtynes A lygoje ir tiesiogiai prisidėjo prie pergalingo sūduvių žygio.

Pirmą kartą aikštėje su „Sūduvos“ marškinėliais kroatas pasirodė spalio 12-ąją Palangoje ir padėjo marijampoliečiams nugalėti 4:0. Vėliau per dvejas rungtynes Vilniuje su „Riteriais“ (2:1) ir „Žalgiriu“ (3:1) saugas žaidė, atitinkamai, 57 ir 80 min.

„Pirmoje rungtynių dalyje jaučiuosi gerai, bet vėliau pradeda jaustis nuovargis, nes turėjau gana ilgą pauzę, nežaidžiau 4 mėnesius ir dar nesu 100 proc. pasirengęs rungtyniauti. Tačiau su kiekvienomis rungtynėmis jaučiuosi vis geriau, – kalbėjo ketvirtadienį 28-ąjį gimtadienį Marijampolėje atšventęs žaidėjas, kurį visi vadina tiesiog Puška. – Jau sužaidžiau trejas rungtynes, galiu pasakyti, kad „Riteriai“ ir „Žalgiris“ yra tikrai geros komandos, turi gerą aikštę, buvo malonumu su jais žaisti.“

Kai pirmą kartą kalbėjomės su „Sūduvos“ naujoku, jis buvo tik atvykęs į Lietuvą ir dar nespėjęs nei apsidairyti mieste, nei geriau susipažinti su naujaisiais komandos draugais.

„Marijampolė – gražus miestas, turite gerą maistą, žmonės yra geri, visi mandagūs, nepatiriu čia jokių sunkumų, – sakė D. Pušičius. – Komandoje taip pat jaučiuosi puikiai. Visi žaidėjai daugiau ar mažiau kalba angliškai, turime daug futbolininkų, kilusių iš mano gimtųjų kraštų, todėl bendrauti lengva. Viskas yra labai gerai.“

Bene geriausiai angliškai tarp „Sūduvos“ legionierių kalbantis D. Pušičius šia kalba neapsiriboja. Bendraudamas su mažiausiai anglų kalbą įvaldžiusiu brazilu Renanu Oliveira kroatas pasitelkia italų kalbą.

„Ši kalba yra šiek tiek panaši į portugalų, tad mums labai padeda“, – šyptelėjo futbolininkas.

D. Pušičius, kaip ir visi „Sūduvos“ futbolininkai, itin džiaugiasi praeitą savaitę Vilniuje iškovota pergale prieš „Žalgirį“ ir su nekantrumu laukia antrojo susitikimo su vilniečiais. Jis įvyks šeštadienį 13 val. Marijampolėje.

„Vilniuje mes labai gerai gynėmės, kontratakose įmušėme 3 įvarčius ir tikrai pelnytai laimėjome. Žaidėme gerai – taip, kaip treneris norėjo, kad žaistume. Man tinka ir patinka toks žaidimo stilius, – teigė kroatas. – Tikiuosi, kad šeštadienį rezultatas bus toks pats – laimėsime.“

A lygos turnyro lentelėje „Sūduva“ po 27 turų turi 72 taškus, o „Žalgiris“ – 65. Šeštadienį bus sužaisti paskutiniai ketvirtojo rato mačai, vėliau stipriausiųjų komandų šešetas sužais dar po penkerias rungtynes.