D. Slijngardas tikisi pergalės prieš „Kauno Žalgirį“

D. Slijngardas tikisi pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ Paskelbta: 2019-04-19 13:27 | Elvis Žaldaris

Jau penktadienį startuoja 7-asis A lygos turas, kuriame laukia Vilniaus „Žalgirio“ bei „Kauno Žalgirio“ mūšis.

Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas Donovanas Slijngardas prieš šias rungtynes teigė, kad A lyga šiemet yra labai nenuspėjama, o jos lygis - pakilęs. Futbolininkas taip pat teigė, kad po patirto pralaimėjimo „Stumbrui“, jo komanda sieks atsitiesti iškovodama pergalę penktadienį.

„A lyga šiemet yra labai nenuspėjama ir susidaro įspūdis, kad lygis pakilęs. Nebėra lengvų rungtynių, o situacija turnyro lentelėje – labai įdomi. Sezono metu būna ir pakilimų, ir nuosmukių. Praėjusiame ture pralaimėjome, tačiau penktadienį mūsų atsakas privalo būti vienas – pergalė prieš „Kauno Žalgirį”, - fkzalgiris.lt kalbėjo D. Slijngardas.

Kairio krašto gynėjas yra vienas ilgiausiai sostinės ekipoje rungtyniaujančių futbolininkų. Jam „Kauno Žalgirio” žaidimas šiame sezone palieka gerą įspūdį, tad olandas ragina „Žalgirio” gerbėjus penktadienio vakarą praleisti stadione ir kartu siekti pergalės.

„Nemačiau pilnų jų rungtynių, tačiau stebėjau santraukas ir jie aikštėje daro gerus dalykus. Nepaisant to, manau, kad viskas visų pirma priklauso nuo mūsų pačių. Nesitikime lengvų rungtynių, turime būti pasirengę viskam. Labai kviečiu penktadienio vakarą praleisti LFF stadione bei visiems kartu siekti trijų taškų”, - tikino jis.