Dar du brazilai papildė "Panevėžio" gretas

Dar du brazilai papildė Paskelbta: 2020-02-07 22:04

Į FK „Panevėžys“ gretas įsiliejo dar du naujokai. Klubas pasirašė sutartis Matheusu Bissi da Silva ir Jorge Elias dos Santos.

Dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis M. Bissi dar praėjusių metų Lietuvos A lygos čempionate atstovavo Kauno „Stumbrui“. Šiai ekipai pasitraukus iš šalies čempionato žaidėjas išvyko į Bahreino klubą „Al-Muharraq“.

Per savo karjerą atraminio saugo bei vidurio gynėjo pozicijose galintis rungtyniautis 28-erių metų futbolininkas rungtyniavo įvairiose Portugalijos, Brazilijos, Maltos, Bulgarijos, Lenkijos komandose.

Paskutiniu komandos naujoku prieš naujojo sezono startą tapo puolėjas iš Brazilijos Jorge Elias dos Santos. 28-erių metų žaidėjas pirmuosius penkis savo karjeros metus praleido gimtinėje. Be įvairių Brazilijos komandų futbolininkui teko rungtyniauti Austrijos „Kapfenberg“, Ukrainos „Černomorec“, Maltos „Hibernians“ klubuose.

M. Bissi ir J. Eliasas Aukštaitijos komandos sudėtyje žaidė draugišką susitikimą su su latvių „Jelgavos“ komanda. FK „Panevėžys“ su abiem naujokais pasirašė sutartis iki 2021 metų sezono pabaigos.

Pasirašęs sutartis su šiais dviem brazilais FK „Panevėžys“ baigė komandos komplektavimą prieš kovo pradžioje prasidėsiantį Lietuvos A lygos čempionatą.