Derbį laimėję FA „Šiauliai“ išlieka pirmajame trejete

Derbį laimėję FA „Šiauliai“ išlieka pirmajame trejete Paskelbta: 2020-01-06 17:06

Dvyliktasis Optibet Futsal A lygos turas buvo užbaigtas sekmadienio popietę Šiaulių apskrities derbiu. FA „Šiauliai“ savoje aikštėje susirėmė su SC „Akmenės“ komanda ir ją nugalėjo antrą kartą šiame sezone. Šįkart FA „Šiauliai“ šventė pergalę rezultatu 7:4.

Pirmieji rungtynių įvarčiai įmušti buvo tik įpusėjus pirmajam kėliniui. 13 minutę į priekį įsiveržė Naujosios Akmenės komanda, kuomet kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė Dovydas Jansonas.

Rezultatą po keturių minučių išlygino Dominykas Kubilinskas, o po minutės tas pats D. Jansonas savo klaidą ištaisė ir jau įmušė įvartį į „Akmenės“ vartus.

Tas pats D. Jansonas antrajame kėlinyje padidino šeimininkų persvarą iki dvejų įvarčių, bet „Akmenė“ stengėsi nepasiduoti – Rokui Gedminui pavyko sušvelninti rezultatą.

Perkopus pusę kėlinio, sekė du greiti D. Kubilinsko ir D. Jansono įvarčiai ir „Šiaulių“ persvara išaugo iki trijų įvarčių.

Ją „Akmenei“ vėl buvo pavykę sumažinti iki minimumo, kuomet dubliu pasižymėjo Tomas Rakašius, tačiau rezultato svečiai išlyginti nesugebėjo.

Negana to, į jų vartus krito dar du įvarčiai, kuriuos įmušė Dominykas Kubilinskas ir Deividas Dargužas, taip įtvirtindami FA „Šiaulių“ pergalę.

Po jos Šiaulių miesto komanda (17 tšk.) toliau lieka trečioje vietoje, o „Akmenė“, turėdama dviem taškais mažiau, užima septintą vietą.

Nepaisant šio pralaimėjimo, „Akmenės“ treneris Mandinho liko patenkintas savo komandos žaidimu.

„Tai buvo geros rungtynės. Mes darėme klaidų ir varžovai jomis naudojosi bei mušė įvarčius. Tačiau mes pademonstavome, kad tobulėjame. Nauji komandos žaidėjai pasirodė gerai ir jaučiame, kad esame teisingame kelyje“, – po mačo sakė „Akmenės“ žaidžiantysis treneris Mandinho.

Rezultatas:

FA „Šiauliai“ 7 : 4 SC „Akmenė“

13’ [0 : 1] Dovydas Jansonas (į savus vartus)
17’ [1 : 1] Dominykas Kubilinskas
18’ [2 : 1] Dovydas Jansonas
25’ [3 : 1] Dovydas Jansonas
26’ [3 : 2] Rokas Gedminas
31’ [4 : 2] Dominykas Kubilinskas
32’ [5 : 2] Dovydas Jansonas
34’ [5 : 3] Tomas Rakašius
38’ [5 : 4] Tomas Rakašius
39’ [6 : 4] Dominykas Kubilinskas
40’ [7 : 4] Deividas Dargužas