Draugiškame mače "Banga" nugalėjo "Šiaulius"

Draugiškame mače Paskelbta: 2020-01-21 10:19

"Bangos" komanda šventė pergalę draugiškame mače, rezultatu 3:1 nugalėjusi "Šiaulius", rašo fkbanga.lt.

Pirmajame kėlinyje iš kelių turėtų progų “Bangai” pavyko realizuoti tik vieną – 24 minutę šiauliečių vartininkas atrėme R.Vėževičiaus smūgį, tačiau D.Norvilas nukreipė atšokusį kamuolį į vartus.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje P.Lotužys puikiu smūgiu padvigubino “Bangos” persvarą (2:0), tačiau 64 minutę šiauliečiai sugrąžino intrigą – 2:1.

Paskutinį dvikovos įvartį pelnė T.Labukas, puikiu smūgiu pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą – 3:1.

Kitas rungtynes “Banga” žais sausio 25 dieną 13:30 Marijampolės futbolo manieže su Vilniaus “Riteriais”.

Banga (Gargždai) – FA Šiauliai (Šiauliai) 3:1 (1:0).
Įvarčiai: 24 min. D.Norvilas, 48 min. P.Lotužys, 86 min. T.Labukas (Banga); 64 min. NN (Šiauliai).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (46′ J.Virvilas), G.Gumbaravičius, E.Bračkus, J.Skuodas, V.Antužis (46′ P.Lotužys), R.Vėževičius (46′ V.Magdušauskas), S.Rakauskas (46′ A.Šveistrys), N.Urba, D.Norvilas (46′ T.Labukas), T.Gvazdinskas, D.Zubauskas (67′ I.Venckus).