E. Fejzullahu prieš dvikovą su „Sūduva“: „Turime prisiminti, kad tai ypatingos rungtynės“

E. Fejzullahu prieš dvikovą su „Sūduva“: „Turime prisiminti, kad tai ypatingos rungtynės“ Paskelbta: 2019-05-22 15:38 | Elvis Žaldaris

Jau šį vakarą Marijampolėje A lygos 12-ojo turo rungtynėse įvyks Lietuvos futbolo grandų mūšis, kuriame Marijampolės „Sūduva“ susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“.

Pirmajame čempionato rate Vilniuje pranašesnis buvo sostinės klubas, kuris Tomislavo Kišo įvarčio dėka laimėjo 1:0. Nepaisant to, marijampoliečiai šiuo metu yra laimėję šešerias rungtynes iš eilės ir turnyro lentelėje žengia pirmi. Žalgiriečių deficitas siekia du taškus, tad pergalės atveju Mareko Zubo auklėtiniai vėl susigrąžintų lyderių poziciją.

„Esame gerai pasirengę. Manau, kad praėjusiame ture žaidėme gerai, tačiau šį kartą mūsų laukia labai sunkios rungtynės su puikia komanda. Jie turi kokybę, kompaktiškai ginasi ir turi stiprių žaidėjų atakoje. Bus nelengva, tačiau namuose įrodėme, kad galime juos įveikti“, - prieš mačą fkzalgiris.lt kalbėjo praėjusiame ture savo debiutinį įvartį „Žalgirio“ gretose pelnęs Ertonas Fejzullahu.

Šį vakarą Marijampolėje akis į akį susitiks geriausią puolimą ir gynybą demonstruojančios komandos. „Sūduva“ yra įmušusi 24, o „Žalgiris“ 25 įvarčius. Marijampoliečiai per 11 turų praleido vos šešis, o „Žalgiris“ – septynis įvarčius. Abi komandos turi įvarčių balansą +18. Įdomu tai, kad po pralaimėjimo sostinėje marijampoliečiai šventė vien pergales.

„Turime prisiminti, kad tai ypatingos rungtynės tiek žaidėjams, tiek klubui, tiek gerbėjams, tiek ir žvelgiant į situaciją turnyro lentelėje. Esame antri ir ši vieta mūsų netenkina, tad reikalinga pergalė“, - atvirauja E. Fejzullahu.

Švedijos ir Kosovo rinktinėse žaidęs puolėjas sako, kad jaučiasi vis geriau, tačiau savo tikrojo veido dar neparodė.

„Dar nesu geriausios sportinės formos, tačiau su kiekvienomis rungtynėmis žengiu į priekį. Buvo malonu įvarčiu prisidėti prie pergalės, bet svarbiausia, kad mūsų tarpusavio supratimas gerėja. Eisime į aikštę ir padarysime viską, kad iškovotume pergalę“, - kovingai nusiteikęs buvo jis.

Rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ šį vakarą prasidės 20 val.