E.Vaitkūnas: „Norėjau kuo greičiau grįžti į aikštę“

E.Vaitkūnas: „Norėjau kuo greičiau grįžti į aikštę“ Paskelbta: 2019-08-04 16:52

Trejas A lygos rungtynes sezono pradžioje sužaidęs „Kauno Žalgirio“ gynėjas Egidijus Vaitkūnas ketvirtojo turo rungtynėse su „Panevėžiu“ patyrė traumą ir dėl jos buvo priverstas praleisti daugiau nei 4 mėnesius be futbolo.

Iš pradžių trauma atrodė nerimta ir buvo tikimasi, kad futbolininkas galės grįžti neprabėgus net mėnesiui, tačiau vėlesni tyrimai parodė, kad viskas gerokai rimčiau. Nepaisant to, 18-ojo A lygos turo rungtynėse E.Vaitkūnas jau kilo į aikštę nuo atsarginių žaidėjų suolo ir vėl pajautė žaidimo skonį.

„Tikrai malonu grįžti po tiek laiko, kurį teko praleisti be futbolo. Gaila, kad rungtynių pabaiga buvo tokia skaudi, tad džiaugsmo nėra. Pritrūko koncentracijos ir atsakomybės, nes paleidome žmones ir todėl praleidome įvartį“, – po lygiosiomis 2:2 pasibaigusių rungtynių su „Panevėžiu“ Žalgiris.lt pasakojo 30-metis žaidėjas.

Simboliška, tačiau į aikštę Lietuvos rinktinės narys grįžo rungtynėse prieš tą pačią komandą, su kuria žaisdamas tą traumą ir patyrė. Vis tik, pasak E.Vaitkūno, jokių papildomo minčių dėl šios priežasties galvoje jis neturėjo.

„Ne, kažkokių papildomų jausmų nebuvo, nes tiesiog labai ilgai to laukiau. Praėjo daug laiko ir norėjau kuo greičiau sugrįžti. Šiaip viskas atrodo neblogai, bet fiziškai dar reikėtų padirbėti ir tada viskas bus gerai“, – kalbėjo 10 minučių aikštėje praleidęs Kauno ekipos narys.

Ateinantį savaitgalį „Kauno Žalgirio“ komandos laukia išvyka į Vilnių, kur teks trečią kartą šiame sezone susigrumti su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa, kurioje nemažai metų praleido ir pats E.Vaitkūnas. Tiesa, gynėjas to nesureikšmino – jam svarbios visos rungtynės.

„Iš tikro, aš laukiu kiekvienų rungtynių. Kaip jau sakiau, norėjau kuo greičiau grįžti į aikštę ir visos rungtynės man yra svarbios“, – užbaigė netrukus 31-ąjį gimtadienį švęsiantis futbolininkas.