Eteryje - penktoji „Laikas futbolui“ laida (VIDEO)

Eteryje - penktoji „Laikas futbolui“ laida (VIDEO) Paskelbta: 2019-08-05 18:56

Pasirodė jau penktoji Lietuvos futbolo aktualijas aptarianti internetinė „Laikas futbolui“ laida.

Penktojoje laidoje apžvelgiamas Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės pasirodymas FIFA pasaulio čempionato atrankoje Maskvoje. Būdama viena žemiausiai reitinguotų komandų, lietuviai turnyre sugebėjo išeiti iš grupių etapo, bet nusileido vienai stipriausiai pasaulio rinktinių Portugalijai. Apie pozityvią patirtį plačiau papasakojo vyriausiasis treneris Sahibas Mammadovas, vienas rinktinės veteranų Pavelas Smolkovas ir Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Liepos pabaigoje taip pat pasibaigė 2019 metų Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionato varžybos. Jose dar kartą triumfavo Vilniaus „Igol“ ekipa, kuri dviem taškais aplenkė Vilniaus „Audros“ ekipą. Nidoje pasibaigusį čempionatą apibendrino komandų futbolininkai.

Laidoje aptariamas ir ažiotažo sulaukęs Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) prezidento Pauliaus Malžinsko suspendavimas LFF Vykdomajame komitete ir viešojoje erdvėje pasirodžiusių teiginių paaiškinimas su teisininko komentaru. Reportaže galima susipažinti su aktualia audio medžiaga iš VK posėdžio.

Taip pat „Laikas futbolui“ apžvelgiami Lietuvos futbolo klubų pasirodymai UEFA turnyruose, o savo pastebėjimus pateikė šalies rinktinių analitikas Tadas Vilkevičius.

Tradiciškai, laidą užbaigia LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus atsakymai į viešoje erdvėje pasirodžiusius futbolo aistruolių klausimus ir teiginius.