Europos čempionato atrankos rungtynėse teisėjaus Lietuvos arbitrų brigada

Europos čempionato atrankos rungtynėse teisėjaus Lietuvos arbitrų brigada Paskelbta: 2023-03-21 17:52 | lff.lt nuotr.

Jau šią savaitę startuoja atrankos turnyras į kitų metų Europos futbolo čempionatą. Kaip įprasta, ten Lietuvos sirgaliai galės išvysti ne tik mūsų šalies rinktinę, bet ir arbitrus.

Lietuvių brigada sulaukė paskyrimo į J atrankos grupės mačą tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Islandijos rinktinių. Šioje dvikovoje pagrindinis teisėjas bus Donatas Rumšas, jo asistentais bus Aleksandras Radiušas ir Dovydas Sužiedėlis, o rezerviniu arbitru dirbs Robertas Valikonis.

Mačas „Bilino Polje“ stadione Zenicos mieste bus žaidžiamas kovo 23 dieną, ketvirtadienį, 21.45 val. Lietuvos laiku, mačą tiesiogiai stebėti bus galima VIAPLAY kanalu.

Tai bus pirmasis abiejų komandų mačas šioje atrankoje. Be šių dviejų komandų J grupėje taip pat varžosi Lichtenšteino, Liuksemburgo, Portugalijos bei Slovakijos rinktinės.

Iš kiekvienos grupės tiesiai į čempionatą pateks po dvi pirmas vietas užėmusias komandas, taip pat šeimininkė Vokietija, o likusios trys paaiškės po atkrintamųjų, kuriose komandos galės dalyvauti UEFA Tautų lygos keliu.

Į atkrintamąsias pateks po keturias geriausias A, B ir C divizionų komandas, kurios į čempionatą nepateks atrankos keliu. Jos susidurs savo diviziono akrintamosiose, iš kur į čempionatą iškops po vieną komandą. Jei į čempionatą kažkuri iš keturių geriausių diviziono komandų pateks tiesiogiai, vieta atkrintamosiose atiteks žemiau bendrame diviziono reitinge esančiai komandai.