Fotosesijoje - "Riterių" žaidėjų pokštai su siurbliu

Fotosesijoje - Paskelbta: 2020-02-27 15:57

Naujajam sezonui besiruošiantys sostinės „Riteriai“ šį pirmadienį praleido Foco studijoje, kur dalyvavo fotosesijoje prieš naująjį A lygos sezoną. Kaip įprasta tokiais atvejais, sesiją vainikavo linksmybės, pokštai ir tiesiog gera nuotaika.

„Tokie dalykai suartina komandą. Mes įpratę bendrauti aikštėje ar šalia jos, bet ne taip dažnai susitinkame kitose erdvėse. Aš asmeniškai didelio malonumo fotografuotis nejaučiu (šypsosi), bet jei reikia – tai reikia“, – kalbėjo Donatas Kazlauskas, kuris nuotraukose įsiamžino ne tik vienas, bet ir su naujuoju komandos puolėju Michaelu Thuique.

„Pamatysite, ta nuotrauka naujajame sezone bus populiariausia. Vienas su kitu dalinsis kamuoliu ir muš įvarčius. Rimtai kalbant, duok Dieve, kad taip būtų“, – sakė vyriausias komandos narys Valdemaras Borovskij.

„Neslėpkime, yra komandoje žaidėjų, kuriems nuotraukose netinka tai vienas, tai kitas. Aš ne toks (šypsosi). Kai mane nufotografuoja ir paklausia, ar tinka, dar net nepažiūrėjęs į nuotrauką visada atsakau teigiamai, todėl iš komandos foto aikštelėje užtrunku mažiausiai laiko“, – sakė V.Borovskij.

„Tu nori pasakyti, kad trumpiau buvai fotografuojamas nei aš?“, – V.Borovskio paklausė D.Kazlauskas.

„Gerai jau gerai, Donatas Kazlauskas buvo fotografuojamas trumpiausiai, o aš užėmiau antrą vietą“, – juokaudamas atsakė V.Borovskij.

„Žinai ką, einam nusifotografuoti su dulkių siurbliu. Naują rėmėją komandai surasime“, – sugalvojo D.Kazlauskas.

Netrukus V.Borovskij ir D.Kazlauskas rankose jau laikė dulkių siurblį ir prieš objektyvą demonstravo savo reklaminius veidus, dar vėliau šypsojosi, o galiausiai aikštelę užleido komandos draugams.

Ketvirtadienį „Riteriai“ išvyksta į Baltarusiją, kur penktadienį žais kontrolines rungtynes su Soligorsko „Shakhtar“ futbolininkais.