G.Sirgėdas: „Norisi eiti į kiekvieną susirinkimą ir treniruotę“

G.Sirgėdas: „Norisi eiti į kiekvieną susirinkimą ir treniruotę“ Paskelbta: 2020-02-05 11:44

Vienu iš „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos naujokų šiemet tapęs Gratas Sirgėdas tokiu vadintis gali tik iš dalies. Žaliai baltus marškinėlius jis yra vilkėjęs jau prieš dvejus metus.

Metus Marijampolės „Sūduvos“ komandoje praleidęs futbolininkas kalbėdamas su Žalgiris.lt pasakojo apie sugrįžimą į Kauną, savo sveikatą ir dabartinę komandą.

„Labai geras jausmas sugrįžti, nors nuo praėjusio karto nemažai kas pasikeitė. Pradedant trenerių štabu, baigiant naujomis treniruočių sąlygomis – dabar turime puikų pripučiamą maniežą. Turime puikų kolektyvą, su kuriuo Kipre puikiai laiką praleidome ne tik treniruotėse ar rungtynėse, bet ir už aikštės ribų. Stovyklos metu buvo noras eiti į kiekvieną komandos susirinkimą ir į kiekvieną treniruotę, nes viskas yra įdomiai ir profesionaliai pateikta. Taip pat, komanda yra sustiprėjusi ir lyginant su tais metais, kai aš pats čia žaidžiau“, – apie pirmojo mėnesio su komanda įspūdžius pasakojo žalgirietis.

Vilkėdamas Lietuvos čempionų marškinėlius praėjusiame sezone G.Sirgėdas buvo kamuojamas traumų ir sužaidė vos 5 rungtynes Lietuvos futbolo A lygoje. Kontrolinėse rungtynėse įvarčiais ir rezultatyviais perdavimais jau pasižymėjęs saugas tikino, kad jaučiasi gerai, bet niekur neskuba. Todėl futbolininkas kol kas nerungtyniauja po 90 minučių.

„Sezono pradžia dar tik artėja, o dabartinė aikštės dangų kaita man nėra į naudą. Su treneriais priėjome išvadą, kad man įsivažiuoti bus leidžiama po truputį, nieko neskubinant. Šiaip jokių skausmų nejaučiu, gerai jaučiuosi ir tikiuosi, kad taip bus ir toliau“, – apie pasiruošimo sezonui detales užsiminė futbolininkas.

Keliose pozicijose rungtyniauti galintis G.Sirgėdas teigė, kad yra pasiruošęs žaisti ten, kur bus reikalingas komandos treneriui Rokui Garastui.

„Treneris mato mane keliose pozicijose ir manau, kad tai yra privalumas. Sezono metu galbūt išryškės viena, labiau tinkama pozicija, bet dabar esu pasiruošęs žaisti ten, kur reikės“, – užbaigė 25-erių žaidėjas.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ vasario 7 dieną 15 valandą pripučiamame Kauno manieže žais su Rygos „Metta“ iš Latvijos.