Gargždų „Pramogos“ pergalę pirmose pusfinalio rungtynėse šventė tik po pratęsimo Paskelbta: 2020-02-27 16:03

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje trečiadienio vakarą įvyko antrosios pusfinalio poros pirmosios rungtynės. Gargždų „Pramogos“ savoje aikštėje priėmė Jonavos „Vikingus“. Praėjusio sezono medalininkų dvikovoje buvo užfiksuota labai įtempta kova, kurią tik po pratęsimo 5:4 laimėjo „Pramogų“ ekipa.

Pirmasis mačo kėlinys prasidėjo be didesnės žvalgybos ir gan greitai komandos apsikeitė tiksliais smūgiais.

5 minutę šeimininkus į priekį išvedė Donatas Surblys, bet jau po keliasdešimties sekundžių rezultatą išlygino Artūras Rocys.

Sužaidus dar tiek pat laiko Gargždų komanda vėl atsidūrė priekį, kuomet kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė „Vikingų“ puolėjas Paulius Osauskas.

Visgi „Pramogos“ ir vėl ilgai savo persvara nesidžiaugė. 15 minutę Lukas Čepkauskas puikiu smūgiu kaire koja atstatė „status quo“.

Antrajame kėlinyje scenarijus jau buvo kiek kitoks. Šįkart svečiai pirmieji pelnė įvartį, kuomet 25 minutę pasižymėjo Vadimas Pinko ir šią persvarą „Vikingai“ išlaikė beveik 10 minučių.

Algimančui Bačanskiui pavyko rezultatą išlyginti, bet kitos atakos metu V. Pinko įmušė dar vieną įvartį ir „Vikingai“ vėl pirmavo.

Likus vos minutei iki pagrindinio laiko pabaigos, Valdas Pocevičius sugebėjo išplėšti pratęsimą šeimininkams, kuris jiems ir tapo lemiamu.

Pratęsimo metu buvo įmuštas vienintelis įvartis, o jį iš baudos smūgio pelnė Marius Papšys, padovanojęs savo komandai pergalę.

Atsakomąsias rungtynes Jonavoje komandos žais jau šį penktadienį.

Priminsime, kad kitoje pusfinalio poroje Kauno „Vytis“ pirmąjį mačą laimėjo 5:1 prieš Mažeikių VIP, o šeštadienį komandos žais atsakomąsias rungtynes Mažeikiuose.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 5 : 4 Jonavos „Vikingai“

5’ [1 : 0] Donatas Surblys

6’ [1 : 1] Artūras Rocys

13’ [2 : 1] Paulius Osauskas (į savus vartus)

15’ [2 : 2] Lukas Čepkauskas

25’ [2 : 3] Vadim Pinko

34’ [3 : 3] Algimantas Bačanskis

35’ [3 : 4] Vadim Pinko

39’ [4 : 4] Valdas Pocevičius

47’ [5 : 4] Marius Papšys (iš 6 m. b.)