Geriausiu A lygos mėnesio žaidėju tapo I. Kardumas

Geriausiu A lygos mėnesio žaidėju tapo I. Kardumas Paskelbta: 2019-06-06 23:48 | Vytautas Kuralavičius

Lietuvos futbolo A lygos lyderės Marijampolės „Sūduvos“ vartų stačiakampį gina tikra siena, kurią pramušti pastaruoju metu itin sunku.

Puikiai gegužę rungtyniavęs čempionų ekipos vartininkas Ivanas Kardumas be konkurencijos sporto žurnalistų ir komentatorių apklausoje buvo išrinktas geriausiu mėnesio žaidėju.

I. Kardumui net aštuoni apklausos dalyviai iš devynių skyrė pirmąją vietą. Iš viso vartininkas surinko net 26 taškus iš galimų 27.

Legionierius iš Kroatijos nepraleido įvarčio nė viename iš keturių mačų gegužę, maža to, rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ vartininkas atrėmė net du 11 metrų baudinius. Iš viso I. Kardumas nepraleidžia įvarčio jau 468 minutes.

Antrąją vietą rinkimuose užėmė Vilniaus „Riterių“ atstovas Donatas Kazlauskas (8 taškai), nedaug nuo jo atsiliko „Sūduvos“ saugas Paulius Golubickas (7 taškai).

Apklausoje taip pat buvo paminėti ir iki 3 taškų surinko „Sūduvos“ ketvertas – Semiras Kerla, Mihretas Topčagičius, Tosaintas Rickettsas ir Eligijus Jankauskas, „Riterių“ puolėjas Teremas Moffi, „Žalgirio“ atakų lyderis Tomislavas Kišas, „Kauno Žalgirio“ brazilas Joao Figueiredo ir jo tautietis iš Kauno „Stumbro“ Lucasas Villela.

Rinkimuose dalyvavo šie sporto žurnalistai ir komentatoriai: Naglis Miknevičius, Ramūnas Jakubauskas, Justas Kontrimas, Evaldas Gelumbauskas, Tautvydas Vencevičius, Karolis Tretjakas, Vaidotas Januška, Zigmas Jurevičius ir Marius Bagdonas.