“Gintra” susigrąžino vieną buvusių lyderių – serbę J.Čubrilo

“Gintra” susigrąžino vieną buvusių lyderių – serbę J.Čubrilo Paskelbta: 2020-01-14 22:34

Lietuvos čempionė Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda jau pradeda aktyviai rikiuoti gretas ateinančiam sezonui ir susigrąžino vieną iš buvusių ekipos lyderių.

Kartu su komanda į “AOK Turbine Hallencup 2020” turnyrą Vokietijoje vyks aistruoliams jau gerai pažįstama Serbijos rinktinės narė Jelena Čubrilo, su kuria klubas pasirašė sutartį ateinančiam sezonui.

J.Čubrilo į “Gintros-Universiteto” gretas sugrįžta po kiek daugiau nei metų pertraukos. Neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventusi atakuojančio plano futbolininkė pastaruoju metu rungtyniavo Ispanijos “CF Alhama” ekipoje.

2018-ųjų metų rugpjūtį, po sėkmingai peržengtos UEFA moterų Čempionių lygos atrankos, Lietuvą palikusi serbė vertė naują savo karjeros lapą Madrido “Rayo Vallecano” klube.

Tiesa, J.Čubrilo karjera vienoje pajėgiausių Europos lygų “Primera” klostėsi ne taip, kaip ji tikėjosi. Traumų persekiojama saugė turėjo ilgą reabilitacijos laikotarpį, o po jo trenerių pasitikėjimo atgauti nepavyko, todėl teko keltis į kitą, mažiau pajėgų Ispanijos klubą FC “Alhama”.

Serbė “Gintros-Universiteto” garbę gynė 2017-2018 metais. J.Čubrilo buvo ne tik viena rezultatyviausių komandos žaidėjų, bet ir patikima atakų organizatorė, kūrėja, kuriai vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius dažnai priskirdavo specialių užduočių aikštėje.

“Jelena yra žaidėja, kuria galima visiškai pasitikėti. Džiaugiuosi, kad mums pavyko ją susigrąžinti į savo sudėtį. Ji turi visas reikalingas lyderės savybes, o taip pat yra komandinio stiliaus žaidėja gebanti išpildyti visus trenerio nurodymus. Nors pastaruoju metu ją kamavo traumos, tikimės, kad po truputį ji susigrąžins pasitikėjimą savo jėgomis, gerą sportinę formą, o kad ji gali būti naudinga komandai – abejonių nekyla”, – sugrįžtančios futbolininkės stipriąsias puses vardino treneris.

Buvusios žaidėjos susigrąžinimu džiaugėsi ir klubo direktorius Mantas Radavičius, kuris teigė, kad su ja asocijuojasi ir skambiausi komandos pasiekimai Europoje.

“2017 metai mums buvo apskritai geriausi per visą klubo gyvavimo istoriją. Būtent šiame sezone svarbų vaidmenį komandoje užėmė ir J.Čubrilo. Ji lengvai adaptavosi prie komandos sistemos, greitai rado savo vietą aikštėje, turi tvirtą charakterį, yra aukšto meistriškumo. Jos profesionalų požiūrį į darbą ir į rezultatą mes taip pat jau žinome, todėl priimdami šį sprendimą ilgai nedvejojome”, – kalbėjo klubo direktorius.