"Gintra-Universitetas" iškovojo pergalę prieš Rusijos ekipą

Paskelbta: 2019-03-21 18:18 | fkgintra.lt

Pasirengimo stovyklą artėjančiam sezonui tęsianti Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda Turkijoje sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes.

Šįsyk mūsiškių varžovė buvo pajėgi aukščiausios Rusijos moterų futbolo lygos ekipa – Krasnojarsko “FK Yenisey”, tačiau Lietuvos čempionių tai neišgąsdino.

Šiaulietės kovingose rungtynėse 1:0 (0:0) pranoko oponentes iš Rusijos.

Vienintelį rungtynių įvartį 55 minutę pelnė perspektyvi 15 -metė “Gintros-Universiteto” puolėja Rimantė Jonušaitė, kuri pasirengimo etape savo žaidimu maloniai stebina trenerių štabą.

Sudėtis: M.Šeškutė (G.Kaselytė), V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė (L.Žižytė), Karen Bender, Liubou Hudchanka (S.Karasiovaitė), A.Filenko, D.Gailevičiūtė (L.Rogačiova), S.Veličkaitė (P.Sarkanaitė), A.Pilipenko, I.Freitas (G.Toropovaitė), Kelen Bender (R.Jonušaitė).

Apžvelgdamas rungtynes “Gintros-Universiteto” treneris Rimantas Viktoravičius konstatavo, kad pagrindinė komandos bėda ir šiose rungtynėse išliko ta pati – progų realizacija. Tačiau strategas liko patenkintas auklėtinių nusiteikimu rungtynėms, plano laikymusi bei sklandžiu kamuolio dalijimusi.

“Šiandien komanda žaidė laikydamasi numatyto plano – stengėmės branginti kamuolį, atlikti kuo daugiau tikslių perdavimų, neleisti varžovėms perimti rungtynių kontrolės. Tai sėkmingai įgyvendinome. Bėda išliko ta pati – susikurtų progų nerealizuojame. Atrodo, kad kartais trūksta paskutinio tikslaus perdavimo, šalto proto, o galbūt ir meistriškumo. Šį kartą jautėsi geras ryšys tarp gynėjų ir saugių, tai leido vartus išsaugoti “sausus”, o taip pat sėkmingai dalintis kamuoliu. Iš varžovių daugiausiai problemų kėlė puolime rungtyniavusi kamerūnietė. Vis tik gynėjos gerai atliko savo darbą ir su savo pagrindinėmis užduotimis ją stabdant susitvarkė”, – kalbėjo treneris.