„Hegelmann LFF“ taurės ketvirtfinalyje „Hegelmann“ įveikė „Jonavos“ futbolininkus

„Hegelmann LFF“ taurės ketvirtfinalyje „Hegelmann“ įveikė „Jonavos“ futbolininkus Paskelbta: 2022-08-16 22:56 | alyga.lt nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame „Hegelmann LFF“ taurės ketvirtfinalyje Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ išvykoje rezultatu 2:0 įveikė „Jonavos“ futbolininkus.

Rungtynių favoritai „Hegelmann“ pirmojo įvarčio turėjo palaukti, tačiau šis galiausiai įkrito 64 minutę. Su rikošeto pagalba pasižymėjo Mantas Fridrikas.

Antrąjį įvartį svečiai pelnė tiksint paskutinėms mačo sekundėms. 90+2 minutę oponentus nokautavo puikų individualų meistriškumą pademonstravęs Salifas Cisse.

Kauno rajono „Hegelmann“ yra paaiškėjusi šio sezono „LFF“ taurės pusfinalio dalyvė.