„Hegelmann Litauen“ gretose - patyręs gynėjas

„Hegelmann Litauen“ gretose - patyręs gynėjas Paskelbta: 2020-02-27 15:52

Kauno FC „Hegelmann Litauen“ ekipą papildė patyręs gynėjas iš Kauno – Mantas Fridrikas. Ne vienoje laikinosios sostinės komandoje žaidęs M. Fridrikas sugrįžta į gimtąjį miestą po keturių metų pertraukos.

Profesionalo karjerą Kauno FBK pradėjęs „Hegelmann Litauen“ naujokas atvyksta iš Panevėžio, kur nuo 2018 metų vasaros atstovavo šio miesto reprezentacinės ekipos garbę.

Anksčiau aukštas 189 m žaidėjas ne vienerius metus atstovavo legendinei Kauno FBK komandai, trumpai krimto legionieriaus duoną Danijos Odensės „Fyn“ ekipoje. Sugrįžęs į Lietuvą, Mantas sulaukė „Šiaulių“ klubo dėmesio, o vėliau pravėrė ir Vilniaus „Žalgirio“ duris, bet ilgą laiką buvo skolinamas Utenos „Uteniui“.

2016 metais žymaus Lietuvos futbolininko Roberto Fridriko sūnus sukirto rankomis su FK „Kauno Žalgiris“ klubu, tačiau antrąją sezono dalį jau atstovavo Alytaus DFK „Dainavos“ klubui, o vėliau persikraustė į Klaipėdos „Atlanto“ gretas ir žaidė ten iki 2018 metų vidurio.

M.Fridrikas yra debiutavęs ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje. 2010-aisiais futbolininkas pasirodė aikštėje kontrolinėse rungtynėse su Vengrija.

Taip pat gynėjas yra du kartus tapęs Lietuvos čempionu ir taurės laimėtoju. 2007 metais tai jis padarė Kauno FBK gretose, o po septynerių metų vilkėdamas Vilniaus „Žalgirio“ marškinėlius. M. Fridrikas žino kaip laimėti ir Pirmos lygos pirmenybes – 2010 m. jis triumfavo su Kauno FBK, o prieš du metus su „Panevėžio“ klubu.

„Atvykęs į klubą sutikau daug pažįstamų veidų, visi kaip ir savi, nes dauguma žaidėjai kauniečiai. Pagaliau grįžau į savo gimtą miestą – Kauną. Matau, jog bus smagu, linksma ir visi kartu turėsime gerą laiką“, – savo pirmajame interviu „Hegelmann Litauen“ TV sakė M. Fridrikas.

M. Fridrikas vilkės 27-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Futbolininką vėl bus galima išvysti žaidžiantį už „Hegelmann Litauen“ klubą artimiausią šeštadienį, kuomet jis kartu su nauja komanda susitiks su buvusia ekipa – „Panevėžiu“.