Refresh

This website www.90min.lt/naujienos/hegelmann-namuose-nepasigailejo-dziugo-ekipos/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

„Hegelmann“ namuose nepasigailėjo „Džiugo“ ekipos

„Hegelmann“ namuose nepasigailėjo „Džiugo“ ekipos Paskelbta: 2022-08-12 19:57 | "FC Hegelmann Litauen" nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose „Optibet A lygos“ rungtynėse Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa namuose, be gailesčio, rezultatu 5:0 sutriuškino Telšių „Džiugą“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 30 minutę. Šeimininkus į priekį išvedė stipriu smūgiu į tolimąjį vartų kampą kamuolį pasiuntęs Klaudijus Upstas.

Vos už 11 minučių rezultatas tapo 2:0. Klaudijus Upstas atliko puikų reidą į baudos aikštelę ir perdavė kamuolį Alexui Souzai, kuris nesunkiai nuginklavo oponentų vartininką.

Antroje rungtynių dalyje „Hegelmann“ pridėjo dar tris įvarčius. 55  rungtynių minutę pasižymėjo Lazaras Sajčičius.

62 minutę rezultatas jau tapo triuškinamas. Šį kartą pasižymėjo laiku ir vietoje buvęs Samuelis Odeoyibo.

Na ir paskutinį „vinį į varžovų karstą įkalė“ 78 minutę iš artimo nuotolio galingu smūgiu vilčių oponentų vartininkui nepalikęs Salifas Cisse.

Po šio susitikimo Kauno rajono „Hegelmann“ bent kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, trim taškais lenkdama Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, „žalgiriečiai“ yra sužaidę penkiomis rungtynėmis mažiau.