Įvarčio šį sezoną dar nepraleidęs R. Josviaki: „Kauno derbyje privalau išlaikyti „Stumbro“ vartus saugius“

Įvarčio šį sezoną dar nepraleidęs R. Josviaki: „Kauno derbyje privalau išlaikyti „Stumbro“ vartus saugius“ Paskelbta: 2019-04-05 15:17 | Elijus Kniežauskas

Jau šį šeštadienį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos stadione bus žaidžiamas pirmasis šių metų Kauno miesto derbis A lygoje, kuriame susitiks „Stumbras“ ir „Kauno Žalgiris“. Puikią formą šiuo metu demonstruojantis „Stumbras“ bandys pratęsti pergalingų rungtynių seriją ir dar labiau įtvirtinti savo pozicijas Lietuvos čempionate.

„Stumbras“ pastaruosius trejus dominuoja Kaune ir gina stipriausios laikinosios sostinės klubo vardą. 2015-2018 metų A lygos sezonuose šios ekipos 17 kartų kibo viena kitai į atlapus – aštuonias pergales iškovojo „Stumbras”, keturis kartus laimėjo „Kauno Žalgiris“, o penkios rungtynės pasibaigė taikiai.

Šiuo metu „Stumbras“ dalijasi 1-2 vietomis su Vilniaus „Žalgiriu”, o „Kauno Žalgiris” su dvejomis pergalėmis po 4 rungtynių žengia ketvirtoje vietoje.

Kauno derbis NFA stadione prasidės 17 val., o apie jas mintimis su fcstumbras.lt pasidalino „Stumbro“ vartų sargas brazilas Rodrigo Josviaki.

360 minučių įvarčio nepraleidžiantis „Stumbro“ vartininkas nesistebi tokiu sėkmingu savo komandos startu ir teigė, jog visi klube, pradedant nuo trenerių ir baigiant administracija, dirba sunkiai, kad tokie rezultatai būtų pasiekti.

„Sezono pradžia mums susiklostė labai gerai. Sužaidėme puikias pirmas keturias čempionato rungtynes. Tokie rezultatai nebuvo mums staigmena, mes tuo tikėjome, nes komanda nuolat sunkiai dirbo, jog tai pasiektų.

Mūsų treneriai tikrai puikūs ir administracija atlieka puikų darbą. Treniruotės vyksta aukščiausiame lygyje, o aš apie vartininkų trenerį Artūrą Ramošką galiu pasakyti tik geriausius žodžius”, – kalbėjo vartininkas iš Brazilijos.

Šiemet  „Stumbras” demonstruoja geležinę gynybą ir savo varžovams net neleidžia pasvajoti apie įvarčius. Rodrigo didžiuojasi visa komanda ir džiaugiasi tokiu sėkmingu pasirodymu.

„Po pergalės prieš „Sūduvą” jautėmės labai gerai. Aš didžiuojuosi savo komanda. Buvo labai geros, bet sunkios rungtynės. Mes išlikome susikaupę ir sugebėjome švęsti pergalę.

Žinoma, jog esu be galo laimingas, jog vis dar nepraleidau įvarčio visas 360 minučių, sieksiu ir dirbsiu toliau sunkiai, kad galėčiau pasiekti dar geresnį rezultatą.

Kalbėdamas apie šį šeštadienį vyksianti Kauno miesto derbį, R. Josviakis teigė, jog jo pareiga išlaikyti savio ekipos vartus saugius.

„Kauno derbyje privalau išlaikyti „Stumbro“ vartus saugius. Manau, mūsų laukia labai geros, bet taip pat sunkios rungtynės, jei žaisime, taip kaip mokama – laimėsime”, – kalbėjo  „Stumbro” vartų sargas.

Info: fcstumbras.lt