J. L. Martinsas po pergalės prieš „Sūduvą“: „Mes neturėsime kada švęsti“

J. L. Martinsas po pergalės prieš „Sūduvą“: „Mes neturėsime kada švęsti“ Paskelbta: 2019-04-01 17:19 | fcstumbras.lt

Kauno „Stumbras“ sekmadienį pateikė kol kas didžiausią šio sezono sensaciją A lygoje. Laikinosios sostinės ekipa namuose rezultatu 2:0 palaužė praėjusio sezono A lygos čempionę „Sūduvos“ ekipą.

„Stumbro“ strategas Joao Luisas Martinsas po pergalės ne tik džiaugėsi savo komandos pasirodymu, tačiau negailėjo gražių žodžių ir „Sūduvos“ ekipai.

„Mums trys taškai yra labai svarbu, mes žinome rungtynių prieš „Sūduvą” istoriją. Mes prieš juos laimėjome tik antra kartą per tarpusavio susitikimų. Šiandien mums buvo labai sunku, bet rezultatas, manau, jog dėsningas, nežiūrint į kamuolio kontrolę, bet dėl mūsų komandos futbolininkų atlikto darbo šiame mače.

Žinojome ko tikėtis iš „Sūduvos”, jie yra begalo puiki komanda, vieni stipriausių Lietuvoje ir manau jie šiemet vėl kovos dėl čempionų titulo. Jie turi puikų trenerį ir puikius žaidėjus, žinome ko iš jų tikėtis ir kartais mums reikia ir sėkmės, bet šiandien jos nereikėjo, nes mes atlikome puikų darbą”, – kalbėjo futbolo specialistas iš Portugalijos.

Paklaustas apie šios pergalės paslaptį, „Stumbro“ strategas teigė, jog žinojo kaip tiksliai rungtyniauja tituluoti varžovai, bet jie buvo tam pasiruošę ir turėjo nuoseklų planą kaip tai įgyvendinti.

„Aš manau, jog šios pergalės paslaptis yra pagarba, kurią mes jaučiame „Sūduvai“ ir pasitikėjimas savo jėgomis ką mes galime padaryti. Taip, būtent mes pradėjome laikytis šio plano nuo pat šios savaitės pradžios.

Žinote, mūsų žaidėjai labai atsidavę ir nuosekliai siekia tikslų ir šiuo metu tai duoda rezultatų. Mes turime labai jauną komandą, tarkime šios dienos startinio vienuoliktuko amžiaus vidurkis buvo 22 metai, o „Sūduvos“ – 29 m. Tai nėra bėda, bet mes žinome patirties svarbą tokiose rungtynėse. Mes žinome tiksliai kaip „Sūduva” žaidžia, žinome, jog jie galingi ir mums bus sunku juos sustabdyti, bet mes žinojome kaip tai reikia padaryti ir atlikome puikų darbą”, – sakė J. Martins.

Kalbėdamas apie vis dar ne braškančią „Stumbro“ gynybą ir išlaikytus saugius vartus per keturias iki šiol žaistas rungtynes, J. Martins teigė, jog jo žaidėjai žino ką tiksliai reikia daryti kai praranda kamuolį.

„Žinote mes turime 11 gynėjų, nes ginasi visa komanda nuo tada kai praranda kamuolį. Aišku, ne paskutinioje vietoje ir mūsų vartininkas Rodrigo Josviaki. Visi mūsų žaidėjai turi prisimti laurus dėl geros gynybos, nes jie gerai žino ką mes privalome daryti kai prarandame kamuolį”, – teigė Kauno klubo treneris.

„Stumbro“ strategas teigė, jog pergale prieš šalies čempionus galės pasidžiaugti penkias minutes, o po jų kibs į darbus ir ruošis artėjančiam Kauno derbiui.

„Mes neturėsime kada švęsti, na galbūt 5 minutes, leiskite man bent penkias minutes pasidžiaugti šia pergale. Mes privalome koncentruotis jau ties ateinančiomis rungtynėmis. „Kauno Žalgiris” taip pat sėkmingai pradėjo šį sezoną. Jų komanda taip pat stipri ir jie atlieka puikų darbą, ir mūsų vėl laukia sunkios rungtynės apie kurias pradėsime kai pasidžiaugsime tas penkias minutes”, – kalbėjo treneris.