J.Morozas: „Man labai liūdna, bet nesinori daryti cirko“

J.Morozas: „Man labai liūdna, bet nesinori daryti cirko“ Paskelbta: 2019-12-16 20:36

Penktadienį laikrodžiui skaičiuojant paskutinę darbo valandą, Lietuvos salės futbolo asociaciją Vilniaus „Bekento“ vadovo Jurijaus Morozo pasirašytas raštas, kuriame teigiama, kad prieš dešimtmetį čempiono titulą iškovojęs futsal klubas traukiasi iš pirmenybių.
„Visi kartu grupėje ieškojome sprendimų, tačiau jų neradome. Man kol kas labai sunku apie tai kalbėti“, - prabėgus mažiau nei parai po pasitraukimo sakė J.Morozas.

Tarp 24 registruotų žaidėjų „Bekentas“ į savo sudėtį prieš sezoną įrašė keturis vartininkus, keturis didžiojo futbolo A lygos žaidėjų, būrys komandos žaidėjų sezono metu patyrė traumas, o kai kas padėti komandai negali dėl asmeninių aplinkybių.

„Šiai dienai turime aštuonis traumuotus žaidėjus ir dar tris, kurie išvykę į komandiruotę. Juk vien su vartininkais mes nežaisime.

Aišku, reiktų pridurti ir tai, kad du iš registruotų A lygos žaidėjų pasirašė sutartis su didžiojo futbolo klubais ir jie mums padėti nebegali. Į šiandienines rungtynes geriausiu atveju galėjau surinkti šešis žaidėjus, tačiau nesinorėjo daryti cirko. Iš tikro, dėl to man labai liūdna“, - sakė J.Morozas.

„Bekento“ problemos prasidėjo dar prieš sezono pradžią. Likus trims dienoms J.Morozas kreipėsi į Lietuvos salės futbolo asociaciją dėl galimybės nestartuoti čempionate. Anot jo, „Bekentas“ neturėjo kur žaisti.

„Skubos tvarka pavyko tą gaisrą prigesinti, nes A lygoje norėjome lyginio komandų skaičiaus. Dabar aišku, kad galutinai jo užgesinti nepavyko. Tikrai labai gaila“, - sakė salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla, pridūręs, kad dvikovoje su šia komanda iškovoti taškai netrukus bus anuliuoti. Kadangi „Bekentas“ pralaimėjo visas rungtynes, situacija turnyro lentelėje, iš esmės, nesikeis.

Šeštadienį facebooke futsal.lt puslapyje dar buvo pasirodęs kvietimas į būsimas „Bekento“ rungtynes. Pastarasis gana aktyviai aptarinėjamas iki šiol.

„Supraskite vieną dalyką – visi anonsai į socialinę erdvę yra sukeliami likus kelioms dienoms iki rungtynių. Juk tuomet niekas nemąsto apie tai, kad kažkuri komanda sugalvos nebetęsti čempionato. „Bekento“ atveju, viskas įvyko labai staigiai. Noriu atsiprašyti už tai, kad apsižioplinome ir anonso iškart neišėmėme, bet daugiau nelabai ką galiu šiuo klausimu pasakyti“, - sakė R.Daugėla.

Čempionatą tęs devynios komandos.