Jaunimo rinktinė suklupo Čekijoje

Jaunimo rinktinė suklupo Čekijoje Paskelbta: 2019-09-07 11:15 | Vytauto Petriko nuotr.

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė išvykoje nusileido Čekijai ir patyrė pirmą nesėkmę Europos čempionato atrankoje.

Lietuviai turėjo progų pasižymėti, bet neįveikė varžovų vartininko, o čekai pasinaudojo mūsiškių klaidomis gynyboje.

Rungtynių pradžioje pavojingai iš dešiniojo baudos aikštelės krašto atakavo Deividas Šešplaukis. Jo smūgį ne be vargo atrėmė vartininkas.

17 min. čekai išsiveržė į priekį. Po atakos dešiniuoju kraštu ir dviejų perdavimų Antoninas Vaničekas netrukdomas susistabdė kamuolį ir iš maždaug 10 metrų stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

22 min. šeimininkų vartams po baudos smūgio grasino Edgaras Utkus. Po jo stipraus smūgio vartininkui nepavyko sugauti kamuolio, bet pirmi prie kamuolio buvo varžovų gynėjai.

40 min. jau čekai uždirbo baudos smūgį ir padirbėti teko Titui Krapikui.

Prieš pertrauką po kampinio neblogą šansą turėjo Benas Šatkus. Bet jo smūgiui galva pritrūko tikslumo – kamuolys skriejo pro šalį.

60 min. čekai buvo arti antrojo įvarčio. Po A. Vaničeko smūgio galva kamuolys pataikė į mūsiškių vartų virpstą.

65 min. teisėjas įžvelgė B. Šatkaus pražangą ir teisėjas skyrė baudinį į mūsiškių vartus.  Nuo žymos tiksliai smūgiavo Ondrejus Šašinka.

73 ir 81 min. neatidus lietuvių žaidimas gynyboje suteikė du šansus varžovus, bet abu kartus puikiai apsigynė T. Krapikas, kuriam pavyko išmušti kamuolį iš po varžovų kojų.

Kitas rungtynes Lietuvos U-21 rinktinė žais rugsėjo 10-ąją Graikijoje.

Rungtynių statistika:

U-21 Čekija – U-21 Lietuva 2:0 (1:0)

Įvarčiai: 17 min. A. Vaničekas, 68 min. O. Šašinka

Įspėti: 52 min. A. Vaničekas, 54 min. T. Milašius, 64 min. J. Matoušekas, 65 min. D. Granečny, 85 min. K. Uzėla

Lietuva: Titas Krapikas, Benas Šatkus, Aleksandras Levšinas, Ernestas Stočkūnas (62 min. Matas Vareika), Domantas Antanavičius (82 min. Matas Ramanauskas), Vilius Armalas, Edgaras Utkus (46 min. Edvinas Kloniūnas), Linas Mėgelaitis (75 min. Karolis Uzėla), Deividas Šešplaukis, Eligijus Jankauskas (75 min. Artūras Dolžnikovas), Titas Milašius.