Kapitonės sugrįžimas pažymėtas įtikinama „Gintros“ pergale Vilniuje

Kapitonės sugrįžimas pažymėtas įtikinama „Gintros“ pergale Vilniuje Paskelbta: 2021-05-17 17:45 | fkgintra.lt nuotr.

Pergalių seriją Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionate tęsia Šiaulių „Gintros” komanda iškovojusi septintąjį laimėjimą paeiliui.

Lietuvos čempionės sostinėje 6:0 (3:0) nugalėjo vietos FK „Vilnius” vienuolikę. Pirmojo rato tarpusavio komandų dvikova Saulės mieste baigėsi šiauliečių pergale 4:0.

Šiaulių miesto reprezentacinė moterų futbolo komanda tvirtai išlaiko lyderės pozicijas turnyrinėje lentelėje. Ateinančią savaitę gintrietės Vilniuje susikaus su antrąją vietą užimančiomis MFA „Žalgirio-MRU” žaidėjomis.

Įvarčiai:

„Gintra”: R.Jonušaitė ir A.Ročane po 2, D.Gailevičiūtė ir J.Ayers po 1.

Sudėtis: M.Šeškutė, A.Ročane (46′ min. A.Mikutaitė), A.Keene, L.Žižytė (46′ min. P.Sarkanaitė), D.Gailevičiūtė, J.Ayers, M.Gibson (83′ min. L.Toropovaitė) S.Veličkaitė, K.Miksone (46′ min. T.Corneil), J.Čubrilo (46′ min. V.Neverdauskaitė), R.Jonušaitė.

Šiose rungtynėse po traumos į aikštelę vėl išbėgo komandos kapitonė Vestina Neverdauskaitė. Šimtu procentų rungtyniauti dar nepasiruošusi gynėja susitikimą pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, bet aikštėje pasirodė iškart po pertraukos ir sužaidė 45 minutes.

Rungtynes savotišku asmeniniu benefisu pradėjo Anastasija Ročane. Latvė 6-ąją minutę po kampinio smūgiu galva išvedė komandą į priekį, o dar po kelių minučių analogiškoje situacijoje rezultatą padvigubino – 2:0.

Trečiąjį įvartį šiaulietėms puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pelnė Dovilė Gailevičiūtė. Pirmasis kėlinys baigėsi Rimanto Viktoravičiaus auklėtinėms pirmaujant 3:0.

Per pertrauką treneriai atliko daug korekcijų sudėtyje – aikštėje pasirodė Paulina Sarkanaitė, Tristan Corneil, V. Neverdauskaitė ir Algimantė Mikutaitė.

Ketvirtojo įvarčio teko laukti iki 72 -osios minutės. Efektyviai išpuolį baigė rezultatyviausių žaidėjų sąraše pirmaujanti Rimantė Jonušaitė – 4:0.

Užsidariusios savo aikštės pusėje vilnietės ir toliau aktyviai gynėsi bei ieškojo šansų kontraatakuoti, tačiau „Gintros” vienuolikei iki finalinio teisėjo švilpuko pavyko ne tik išsaugoti „sausus” savo vartus, bet ir dar pridėti du įvarčius – dublį pelnė R.Jonušaitė, kartą pasižymėjo Jessica Ayers.

„Rungtynes pradėjome dviem greitais Anastasijos įvarčiais, kurie šiek tiek per anksti atpalaidavo, nes vėliau gerokai strigome su realizacija. Šiose rungtynėse nemažai ekspermentavome sudėtimi, išbandėme įvairias variacijas. Visi džiaugiamės, kad į aikštę sugrįžo Vestina, tikimės, kad po truputį ji pajus žaidimo ritmą ir kops į savo sportinės formos piką” – po rungtynių kalbėjo R. Viktoravičius.

Kitas rungtynes „Gintra” žais ateinantį sekmadienį, gegužės 23 dieną 15 val. Vilniuje prieš MFA „Žalgirio-MRU” komandą.