Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę

Kauno „Vytis“ iškovojo Baltijos klubų futsalo taurę Paskelbta: 2019-09-30 18:16

Stipriausias Lietuvos salės futbolo klubas Kauno „Vytis“ prieš startą UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyre iškovojo Baltijos taurę.

Stipriausiu regiono klubu Kauno „Vytis” tapo Estijos Narvos mieste. Dvi dienas trukusiame Baltijos Futsalo taurės turnyre kauniečiai įveikė visus keturis varžovus, surinko maksimalų taškų skaičių ir iškovojo pirmąjį sezono trofėjų.

Šeštadienį „Vytis” 4:0 sutriuškino Talino „Cosmos” futbolininkus, o antrajame mače 4:1 pranoko vietos „Narva United”. Sekmadienį kauniečiai net 7:0 nepasigailėjo Latvijos „RSU-BAO”, o dėl pirmosios vietos susitiko su Rusijos „Agio”. Favoritų akistatoje Lietuvos čempionai buvo ženkliai geresni ir nugalėjo 4:2. Antrąjį įvartį Rusijos klubas įmušė paskutinę susitikimo sekundę, kai buvo telikę formalumai.

Geriausiu Baltijos taurės turnyro žaidėju buvo išrinktas kauniečių futbolininkas Deividas Reimaris, o geriausiu treneriu – „Vyčio” vairininkas Luciano Mistura. Individualaus įvertinimo sulaukė ir Rafa, jam atiteko vertingiausio komandos žaidėjo prizas.

„Didžiuojuosi vaikinais, kurie įrodė savo pranašumą šiame turnyre ir iškovojo Baltijos taurę. Šis turnyras mums buvo labai naudingas ruošiantis UEFA Futsalo Čempionų lygos pagrindiniam etapui Jonavoje. Sužaidėme keturias rungtynes su pajėgiais varžovais, galėjome rotuoti sudėtį, išbandyti įvairius ketvertus. Gaila, kad šį kartą žaisti negalėjo Isaacas ir Lukas Sendžikas, bet šią patirtį vertinu labai teigiamai”, – po turnyro sakė treneris L. Mistura.

Kauno „Vytis” jau sugrįžo į Lietuvą, kur tęsia pasirengimą UEFA Čempionų lygos turnyrui. Spalio 8–11 d. Jonavos arenoje kauniečių laukia kovos su elitiniais Europos klubais: „Barcelona” (Ispanija), „Tyumen” (Rusija) ir „Ayat” (Kazachstanas).