Kauno "Vytis" nusileido Rusijos klubui

Kauno Paskelbta: 2019-10-09 23:01 | FK "Vytis"

Kauno “Vytis” antrose UEFA Futsal Čempionų lygos rungtynėse metė iššūkį galingam Rusijos klubui “Tyumen”, bet varžovai buvo pajėgesni ir laimėjo rezultatu 4:2.

„Vytis“ apmaudžiai pralaimėjo pirmąsias rungtynes Kazachstano ekipai, tad antroje dvikovoje buvo būtina pergalė. Rungtynės Jonavos arenoje prasidėjo labai nesėkmingai. Jau antrąją minutę po atakos kraštu „Tyumen“ legionierius Bruno Taffy sugebėjo įveikti Kauno ekipos vartininką Ernestą Macenį.

Skirtingai nei pirmose rungtynėse, „Vyčiui“ sunkiai sekėsi konstruoti atakas, o 13 min. krito dar vienas įvartis. Po standartinės situacijos ir B. Taffy smūgio kamuolys po rikošeto įskriejo į vartus. Varžovai galėjo dar padidinti savo persvarą, laimei po jų atakos kamuolys atsimušė į virpstą.

Likus žaisti kelias minutes “Tyumen” užsidirbo šešias pražangas. Tačiau Rafa smūgis nuo baudinio žymos buvo netikslus. Prieš pertrauką Kauno ekipa prispaudė varžovus, bet savo išpuolių nesugebėjo paversti pavojingais smūgiais.

Sužaidus 29 min. varžovų vartininkas gavo antrą geltoną kortelę ir „Vytis“ porai minučių įgijo kiekybinę persvarą. Ja pasinaudojo Leandrinho, kuris gudriu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Tačiau vis dažniau atakuodami kauniečiai rizikavo ir vieną iš „Tyumen“ kontratakų tiksliai užbaigė Andrejus Batyrevas.

„Vytis“ į kovą metė papildomą aikštės žaidėją, bet varžovai tuo pasinaudojo. Įvartį smūgiu iš savo aikštės pusės įmušė vartininkas Sergejus Loginovas. Likus žaisti pusantros minutės Isaacas sumažino atsilikimą, bet laiko kažką pakeisti buvo per mažai.

„Rungtynės buvo tikrai labai sunkios. Rusų komanda tikrai stipri. Rungtynės susideda iš daug detalių. Daug kas nepavyko, to pasekoje rezultatas neigiamas. Pradžioje buvo sudėtinga, bet prisitaikėme prie varžovų greičio. Asmeniškai vakar jaudulys darė savo, bet šiandien įsižaidus buvo lengviau. Tokiame lygyje nesu žaidęs, todėl tai labai didelė patirtis. Gaila, kad nepavyko laimėti“, - po rungtynių kalbėjo „Vyčio“ vartininkas Ernestas Macenis.

“Šiandien kovėmės su varžovais kaip lygus su lygiais, tačiau kaip ir vakar neišnaudojome progų. Prieš rungtynes žaidėjams sakiau, kad jie gali laimėti. Sužaidėme geras rungtynes, bet neišnaudojome bent šešių progų. Esu patenkintas tuo darbu, kurį atlikome, žaidėjų atsidavimu. Šios dvi rungtynės davė geros patirties žaidėjams, ypač Lietuvos futbolininkams. Su trenerių ir komandos draugų pagalba jie nuolat tobulėja, o tokios rungtynės prie jų progreso prisideda. Mums liko rungtynės su “Barca”, kuriose žaidėjų motyvuoti nereiks. Kiekvieno žaidėjo svajonė išbandyti jėgas su tokia komanda”, - kalbėjo “Vyčio” treneris Luciano Mistura.

Čempionų lygos atrankos turnyrą „Vytis“ užbaigs su viena garsiausių Europos komandų „Barca“. Rungtynės vyks penktadienį 19 val. Jonavos arenoje.

Statistika

„Vytis“ – „Tyumen“ 2:4 (0:2)
Įvarčiai: 29'15'' Leandro, 38'25'' Isaac („Vytis“); 1'52'', 10'35'' Bruno Taffy, 33'29'' Batyrev, 37'48'' Loginov (“Tyumen”).