„Kauno Žalgirio“ atstovai lankėsi Nigerijoje

„Kauno Žalgirio“ atstovai lankėsi Nigerijoje Paskelbta: 2020-01-11 17:59

2020-uosius metus „Kauno Žalgirio“ klubo atstovai pradėjo kelione į Nigeriją, kur dalyvavo „Kwara State Football Academy“ organizuotame turnyre bei žvalgėsi galimo papildymo.

Į Vakarų Nigerijos valstiją vyko klubo direktorius Eimantas Pūras ir komandos vyriausiasis treneris Rokas Garastas. Jie stebėjo turnyre vykusias rungtynes ir kreipė didelį dėmesį į ten rungtyniavusius futbolininkus.

„Jau kurį laiką buvome kviečiami atvykti pasižvalgyti į Nigeriją, tad nusprendėme tokia proga pasinaudoti. Pamatėme tikrai įdomių žaidėjų, bet ar jie atvyks rungtyniauti į Lietuvą, kol kas nėra aišku“, – pasakojo klubo direktorius E.Pūras.

„Buvo tikrai įdomu, nes į turnyrą buvo suvažiavę žaidėjai iš įvairių regionų. Dominavo jauni futbolininkai, nuo 17 iki 22 metų. Pamatėme daug įvairių žaidėjų, kurie galimai galėtų atvykti ir prisidėti prie komandos“, – pridėjo treneris R.Garastas.

E.Pūro ir R.Garasto Nigerijoje taip pat laukė įvairūs susitikimai, organizatoriams buvo įteikti „Kauno Žalgirio“ marškinėliai.