„Kauno Žalgiris“ palaužė A lygos lyderius

„Kauno Žalgiris“ palaužė A lygos lyderius Paskelbta: 2022-04-30 20:00 | zalgiris.lt nuotr.

„Optibet A lygoje“ šeštadienį toliau buvo žaidžiamas 11-asis turas. Čempionato lyderiai „Panevėžys“ patyrė pirmą nesėkmę sezone – svečiuose Valdo Urbono auklėtiniai nusileido „Kauno Žalgiriui“.Tris rungtynes iš eilės pralaimėję kauniečiai sugebėjo atsigauti po praleisto įvarčio ir antrajame kėlinyje privertė svečius kapituliuoti 2:1 (0:1).

Dvikovą geriau pradėjo panevėžiečiai. 7 minutę jie išprovokavo pražangą ir standartinę situaciją prie varžovų vartų, o tai puikiai išnaudojo Nasko Milevas. Bulgaras baudos aikštelės epicentre tiksliu smūgiu galva išpildė Elivelto perdavimą.

Po praleisto įvarčio „Kauno Žalgiris“ perėmė kamuolio kontrolę ir nuolat bandė ieškoti galimybių įmušti – nuolat kėlė kampinius ir atliko nemažai perdavimų į baudos aikštelę, pasibaigusių nevaisingai. Aktyviai šeimininkų gretose žaidė Karolis Šilkaitis ir Gratas Sirgėdas, kurių smūgiai galva šalia virpsto buvo arčiausiai įvarčio.

Apsukų atakoje nemažinę kauniečiai po pertraukos išlygino rezultatą. 58 minutę Moussa Sangare įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį iš aštraus kampo, o kamuolys rikošetu nuo „Panevėžio“ gynėjo Joshua Akpudje įskriejo į vartus.

„Kauno Žalgiris“ tokiu rezultatu nepasitenkino, o trenerio Roko Garasto į aikštę mesti keitimai pasiteisino su kaupu. 78 minutę Benas Anisas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę Michaelui Thuique’ui, kuris galva nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Iki dvikovos pabaigos „Panevėžys“ dar bandė išsigelbėti nuo pralaimėjimo, bet šeimininkai ilgai lauktos pergalės neišleido iš rankų.

„Kauno Žalgiris“ (12 tšk.) po pergalės bent laikinai pakilo į šeštą vietą. „Panevėžys“ (26 tšk.) po turo ir toliau išliks lentelės viršūnėje.