Kauno „Žalgiris“ per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias su „Riteriais“

Kauno „Žalgiris“ per pridėtą laiką išplėšė lygiąsias su „Riteriais“ Paskelbta: 2022-07-02 22:00 | FK Riteriai nuotr.

„Optibet A lygos“ 18 turo rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų ir namuose rezultatu 1:1 sužaidė su Kauno „Žalgiriu“.

Pirmame kėlinyje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, o auksinės progos neišnaudojo „Riterių“ puolėjas Gytis Paulauskas, kuris nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Antrame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kurie gavo dar vieną galimybę pasižymėti nuo 11 metrų žymos. Šį kartą, 75 minutę, baudinio mušti stojo Lucas Diasas ir pastarojo smūgis buvo tikslus.

Vis gi, „Riteriams“ išsaugoti persvaros nepavyko, kadangi tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms Kauno ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą. 90+2 minutę po Marko Pejičiaus perdavimo smūgiu galva oponentų vartininką nuginklavo Linas Pilibaitis.

Po šio susitikimo „Riteriai“ išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, keturiais taškais atsilikdami nuo trečioje vietoje esančios „Hegelmann“ ekipos. Tuo tarpu, Kauno „Žalgiris“ rikiuojasi šeštas.