Kęstutis Rudžionis apie LFF futsal taurės finalą: „Futsale viskas susideda iš detalių“

Kęstutis Rudžionis apie LFF futsal taurės finalą: „Futsale viskas susideda iš detalių“ Paskelbta: 2019-03-01 14:50 | lff.lt

Jau šįvakar Prienuose įvyks LFF futsal taurės finalas, kuriame susitiks Kauno „Vytis“ ir Gargždų „Pramogos-SC“.

Savo mintimis prieš artėjantį finalą pasidalino buvęs Lietuvos futsal rinktinės treneris Kęstutis Rudžionis, kuris tikisi, kad šios rungtynės taps puikia švente futsal fanams.

„Iš tokių rungtynių galima pirmiausia tikėtis šventės visiems futsal mylėtojams. O komandoms be abejo liko tik vienas žingsnis (paskutinis žingsnis) iki taurės. Todėl nugalėtojams viskas, pralaimėjusiems nieko. Vadinasi, kova bus įnirtinga. Tikėkimės ir graži bei rezultatyvi“, - apie būsimą finalą kalbėjo K.Rudžionis.

 Gargždų klubas žaidė rungtynes viduryje savaitės, „Vytis“ ne. Kiek tai gali turėti įtakos?

Tokiuose aspektuose galima rasti ir pliusų, ir trūkumų, todėl nemanau, kad reiktų akcentuoti šį dalyką. Jei ne faktas, kad „Pramogos-SC“ Vilniuje žaidė tik šešiese (vartininkas ir penki žaidėjai), todėl nuovargis gali jaustis ir, galbūt, šie žaidėjai turės pataupyti jėgas tam tikrose situacijose. Ir tai, ko gero, bus daugiau veiksmai puolime, kurie kažkiek turėtų nukentėti. Na, ir labiau tikėtina, kad gargždiškiai daugiau ir taip žais „antruoju numeriu“, todėl poziciniame puolime ar taip, ar taip praleistų mažiau laiko nei „Vytis“.

Kas turėtų nutikti, kad favoritu laikomas Vytis nelaimėtų?

Futsale viskas susideda iš detalių - nusiteikimas, kova, koncentracija, sėkmė, šaltas protas, teisėjų klaidos, individualus meistriškumas, atskiri epizodai rungtynėse (kurių bus šimtai), vartininkų žaidimas ir t.t. Laimės tas, kurio dėlionė bus iš daugiau detalių (šypsosi).

Kuo, galbūt, gali nustebinti „Pramogos-SC“?

Kažkada „Pramogos-SC“ yra nustebinę, kai žaisdami prieš „Vytį“, didelį žaidimo laiką naudojo aukštą spaudimą. Tačiau, manau, kad šį kartą jie taip nežais, nes tai labai pavojinga, žinant, kad nemažai paskutinių rungtynių vertėsi su labai „trumpu suoliuku“. Vadinasi, ir treniruočių procesas nėra idealus, ir treniruotėse to idealiai „atidirbti“ neturėjo nei laiko, nei galimybių. Todėl manau, kad Gargždų klubas gali nustebinti nebent kokiu vienu kitu deriniu, ar nauja standartine padėtimi (kas beje turėtų būti normalu ir nestebinti). O daugiau kažkokių netikėtumų nenumatau, todėl būtų smagu, kad Gargždai ir mane kažkuo nustebintų (šypsosi).

Apskritai, kokius dalykus, žaidėjų dvikovas akcentuotumėte prieš šias rungtynes?

Tai, ką jau minėjau: detalės, detalės, detalės.