L. Antalis: „Mes parodėme charakterį ir likę dešimtyje įmušėme tris įvarčius“

L. Antalis: „Mes parodėme charakterį ir likę dešimtyje įmušėme tris įvarčius“ Paskelbta: 2019-04-28 21:17 | Ieva Markūnaitė/fkzalgiris.lt

Vilniaus „Žalgiris“ šeštadienį likęs mažumoje palaužė „Palangą“, o prie to prisidėjo ir vis geresnę sportinę formą įgaunantis Liviu Antalis. 

Jo įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai „Žalgiriui“ šeštadienį išvykoje padėjo 4:1 (1:1) sutriuškinti „Palangą“ ir išsaugoti vienvaldžių lyderių poziciją A lygoje.

Jau penktąją minutę rumunas atliko nuostabų perdavimą Pau Moreriui, o pats įmušė itin svarbiu metu – antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiriui“ likus dešimtyje. Kiek vėliau jis rezultatyviu perdavimu pradžiugino Tomislavą Kišą.

Neabejotinai geriausias komandos žaidėjas po rungtynių nebuvo linkęs sureikšminti savo statistikos, o pergalę skyrė jau antrą kartą šiame sezone prieš save raudoną kortelę išvydusiam Mevlanui Adili.

„Šiandien buvo ypatingai sunku dėl karštų oro sąlygų ir aikštės, bet svarbiausia iškovoti trys taškai. Mes parodėme charakterį ir likę dešimtyje įmušėme tris įvarčius. Tai nuostabu. Kovojome už Mevlaną Adili, buvome visi vieningi. Tai buvo tarsi egzaminas, kuris parodė, kur šiuo metu esame“, - pasibaigus mačui kalbėjo L. Antalis.

Nors šio sezono startas vilniečių legionieriui nėra labai lengvas ir futbolininką stabdė smulkios traumos, jis per žaistas septynerias rungtynes A lygoje jau spėjo įmušti tris įvarčius ir atlikti keturis rezultatyvius perdavimus. Ir visa tai vos per 329 žaidimo minutes.

„Kiekvieną kartą tikiuosi padėti komandai. Žinoma, įvarčiai ir perdavimai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, tačiau svarbiausia pergalės. Kai laimi, labai geras jausmas. Nesvarbu, kas įmuša. Šiandien aikštėje buvome viena šeima ir sunkiausią akimirką sugebėjome susiimti ir parodyti, kad esame geresni už „Palangą“, - tikino jis.