LFF sukirto rankomis su lažybų bendrove

LFF sukirto rankomis su lažybų bendrove Paskelbta: 2019-08-30 22:11

Prieš artėjančias išskirtines rungtynes prie Lietuvos futbolo partnerių prisijungė naujas generalinis rėmėjas – didelė tarptautinė kompanija „Optibet“.

Pristatant Lietuvos futbolo rinktinės sudėtį rungtynėms su Ukraina ir Portugalija bendradarbiavimo sutartį pasirašė Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir „Optibet“ Baltijos regiono direktorius Dainis Niedra. Kontraktas pasirašytas dviem metams su galimybe jį pratęsti.

„Malonu, jog futbolu Lietuvoje patikėjo tokia žinoma tarptautinė kompanija. Tuo pačiu dėkojame buvusiems partneriams, su kuriais turėjome gerą partnerystę. Ji prisidėjo prie to, kad dabar turime naują partnerį. Tikimės iš bendradarbiavimo abipusės naudos – „Optibet“ prisidės prie futbolo populiarinimo, o mes – prie šio sporto ženklo žengimo į Lietuvos sporto rinką", – sakė E. Stankevičius.

„Džiaugiamės galimybe prisidėti prie Lietuvos futbolo. Mūsų kompanija yra įsikūrusi Švedijoje ir yra didžiausia sporto lažybų įmonė Baltijos šalyse. Apie ją netrukus daugiau sužinosite ir Lietuvoje – laukia daug įdomių projektų“, – teigė D. Niedra.

„Optibet“ – Baltijos valstybės skirtas prekės ženklas, kompanija jau daugiau nei dešimtmetį yra didžiausias rinkos žaidėjas Latvijoje. Estijoje šį internetinių kazino žaidimų ir sporto lažybų prekės ženklą pristatė 2014 m. pradžioje, o į Lietuvos rinką jis žengė 2017 m. pabaigoje, paslaugų kokybės kartelę keldamas dar aukščiau.