LFF taurėje - rimtas mėgėjų iššūkis šalies čempionams

LFF taurėje - rimtas mėgėjų iššūkis šalies čempionams Paskelbta: 2019-05-26 20:59 | fksuduva.lt

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per „Sharp“ LFF taurės turnyro 1/16 finalo rungtynes išvykoje nugalėjo Panevėžio „Aukštaitiją“ 3:2 (2:1).

Rungtynes marijampoliečiai pradėjo eksperimentine gynybos grandimi, kurios viduryje duetą sudarė Ivanas Hladikas ir Dominykas Barauskas, tuo metu į puolimą buvo deleguoti iš karto trys žaidėjai – Robertas Vėževičius, Mihretas Topčagičius ir Eligijus Jankauskas.

Rungtynių pradžioje pavojingai smūgiavo E. Jankauskas ir R. Veževičius, o „Aukštaitija“ sugebėjo dukart prie vartininką Igną Plūką išvesti Tadą Markevičių. Laimei, panevėžietis abukart nepataikė į vartus.

„Sūduva“ ledus pralaužė 25 min., kai iš kairiojo krašto Vaido Slavicko perduotą kamuolį galva į vartus pasiuntė E. Jankauskas. 31 min. situacija pasikartojo iš kitos aikštės pusės, kai jau Andro Švrljugos perdavimą taip pat galva „uždarė“ M. Topčagičius.

Vėliau pavojingai į aukštaičių vartus smūgiavo Ovidijus Verbickas ir E. Jankauskas, tačiau padidinti persvaros nepavyko.

42 min. „Aukštaitijai“ pavyko sušvelninti rezultatą, kai po kampinio kamuolys atšoko Matui Marcinkevčiui, o šis smūgiu į tolimą kampą pelnė įvartį.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu T. Markevičiaus pasimatymu su I. Plūku, tačiau panevėžiečiui ir vėl pritrūko tikslumo.

Vėliau „Sūduva“ ėmė visiškai dominuoti aikštėje ir tik sėkmės pritrūko, kad būtų pelnyti įvarčiai: Pauliaus Golubicko smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas, o E. Jankausko smūgį iš keleto metrų virš skersinio nukreipė vartininkas.

Pastaroji situacija pasikartojo 88 min. ir šį kartą E. Jankauskas savo galimybės jau nepraleido – 3:1.

Per teisėjo kompensuotą laiką panevėžiečiams pavyko dar kartą sušvelninti skirtumą – po perdavimo iš dešiniojo krašto Domantas Nebilevičius galva pasiuntė kamuolį vartus.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais birželio 1 dieną 17 val. išvykoje su „Palanga“. Tai bus A lygos 13-ojo turo mačas.