LFF taurės burtų ceremonija tapo tikru farsu, rezultatai - anuliuoti

LFF taurės burtų ceremonija tapo tikru farsu, rezultatai - anuliuoti Paskelbta: 2019-04-18 15:05 |

Ketvirtadienį buvo ištraukti LFF taurės pirmojo bei antrojo etapo burtai. Tiesa, netrukus po ceremonijos pabaigos rezultatai buvo anuliuoti.

LFF nusprendė imtis naujovų ir burtų traukimą atlikti netradiciškai. Buvo pasitelkta vėjo mašina, kurioje stovėjo savo kūną nelabai prisidengusi mergina bei gaudė lapelius su komandų pavadinimais.

Burtų ceremonija neapsiėjo ir be daugiau nesklandumų. Traukimo metu buvo supainiotos „Kazlų Rūdos“ bei „Šilo“ komandos, o „Šilutė“ net nebuvo ištraukta.

Savo klaidas pripažinusi LFF atsiprašė visuomenės už padarytas klaidas bei anuliavo burtų rezultatus.

„Šių burtų reprezentacija jokiu būdu nenorėjome kažko įžeisti. Mes niekada nesiekėme ir nesiekiame išskirti lyčių, išnaudoti vienos, ar kitos lyties, pasisakome už lygias teises visiems, savo vykdomais turnyrais bei iniciatyvomis tą nuosaikiai ir kryptingai propaguojame. Norėdami įtraukti daugiau žiūrovų, rinkodariniu atžvilgiu, gerai neapgalvoję savo veiksmų pateikėme netinkamą ir neapgalvotą burtų atvaizdavimą, dėl šių veiksmų nuoširdžiai apgailestaujame. Taip pat dėl techninės klaidos buvo sumaišytos komandos, todėl nebuvo galima sudaryti tikslių porų. Atsiprašome dalyvaujančių komandų, o burtai bus traukiami iš naujo“, - sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Antroji LFF taurės burtų ceremonija numatyta penktadienį.