Lietuva draugiškose rungtynėse atsilaikė prieš Graikiją

Lietuva draugiškose rungtynėse atsilaikė prieš Graikiją Paskelbta: 2023-03-28 01:07 | LFF nuotr.

Lietuva pirmadienį kontrolinėje akistatoje rezultatu 0:0 (0:0) sužaidė su Graikijos rinktine.

Dabar į aikštę rinktinė sugrįš birželio mėnesį dviem mačams Europos čempionato atrankoje – birželio 17 dieną mūsiškiai Kauno Dariaus ir Girėno stadione priims Bulgarijos rinktinę, o po kelių dienų, birželio 20-ąją, išvykoje kausis su vengrais.

Maždaug 15 tūkstančių į rungtynes susirinkusių sirgalių nuo pat pirmos minutės išvydo kietą kovą, kurios metu aikštėje netrūko kontakto ir pražangų. Lietuvos rinktinė kelis kartus sėkmingai kontratakavo, tačiau paskutinėmis sekundėmis varžovai apsigindavo.

Tuo tarpu graikai porą kartų kėlinio metu buvo surengę tikrą Lietuvos rinktinės vartų apgultį, kurios metu savo meistriškumą demonstruoti turėjo Emilijus Zubas.

Visgi lietuviams apsiginti pavyko ir į pertrauką ekipos išėjo rezultatui esant 0:0.

Antrame kėlinyje sužaidus apie 10 minučių pirmą smūgį į vartų plotą atliko ir Lietuvos rinktinė – po kelių perdavimų kombinacijos iš maždaug 18 metų smūgiavo Gratas Sirgėdas, tačiau jo bandymą neutralizavo šeimininkų vartininkas.

Po kelių minučių lietuviai susikūrė dar vieną progą, kai iš gana aštraus smūgiuotą Arvydo Novikovo kamuolį vėl turėjo atmušti Graikijos ekipos vartų sargas.

Netrukus dar vienas to paties A. Novikovo bandymas prazvimbė greta oponentų vartų. Visgi šeimininkai pamažu vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir vėl pradėjo regzti atakas prie mūsiškių vartų, bet įvarčiais jos nevirto.

Likusį laiką lietuviai apsigynė ir mačas baigėsi lygiosiomis.