Lietuviai futsal atranką į pasaulio čempionatą nori baigti pergalingai

Lietuviai futsal atranką į pasaulio čempionatą nori baigti pergalingai Paskelbta: 2022-04-08 20:00 | lff.lt nuotr.

Lietuvos futsal rinktinė trečiadienio vakarą užsitikrino pagrindiniame 2024-ųjų pasaulio futsal čempionato atrankos etape.

Dentinho auklėtiniai Jonavoje vykstančio preliminaraus atrankos etapo turnyro rungtynėse 2:0 nugalėjo Izraelio salės futbolininkus ir iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų.

Po šio laimėjimo lietuviai ne tik užsitikrino patekimą toliau, tačiau ir pirmą vietą atrankos grupėje.

Paskutinį mačą lietuviai žais jau penktadienį 18.30 val. Jonavos arenoje, mūsiškių varžovais bus per du mačus vieną tašką surinkę Šiaurės Airijos salės futbolininkai. Bilietus į šį mačą įsigykite paspaudę šią nuorodą.

Kaip po rungtynių minėjo rinktinės futbolininkas Benas Spietinis, mačas su Izraeliu buvo kiek sunkesnis lyginant su pirmuoju atrankos maču.

Akcentavome tą patį žaidimą, spausti visuose aikštės plotuose. Po praėjusių rungtynių gal jautėsi nuovargis, kojos buvo sunkesnės, tačiau svarbu, kad pasiekėme savo tikslą.

Pati rungtynių pabaiga, manau, buvo labai lengva, viso antro kėlinio metu kontroliavome žaidimą visur. Pradžia gal buvo sunkesnė, bet įmušėme įvarčius ir viskas tapo lengviau“, – teigė B. Spietinis.

Izraelis ne sykį bandė naudoti penkis aikštės žaidėjus, tačiau lietuvių tai iš vėžių neišmušė ir rimtų progų svečiai nesusikūrė.

„Treniruotėse dirbome ties šituo aspektu, keitinėjome sistemas gynyboje prieš penkis žaidėjus, manau, kad tai juos išmušė iš vėžių ir jie negalėjo priprasti prie mūsų gynybos sistemų“, – sakė B. Spietinis.

Tuo tarpu rinktinės vartininkas Ernestas Macenis, kaip ir jo komandos draugas, taip pat akcentavo nedidelį nuovargį prieš antrąjį mačą.

„Galbūt sunkesnės rungtynės buvo su Izraeliu, nes ir nuovargis prisidėjo, ir energijos mažiau buvo, bet tikrai gerai sužaidėme abejas rungtynes ir yra kuo pasidžiaugti“, – teigė pagrindinis rinktinės vartų sargas.