Lietuviai palaužė Farerų salų rinktinę

Lietuviai palaužė Farerų salų rinktinę Paskelbta: 2020-11-12 11:06

Sėkmingai pastaruoju metu žaidžianti Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė trečiadienį iškovojo dar vieną pergalę.

Valdo Urbono auklėtiniai draugiškose rungtynėse namuose rezultatu 2:1 palaužė Farerų Salų futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje lietuviai dominavo aikštėje, tačiau pirmojo įvarčio lietuviams teko laukti iki 42-osios minutės, kuomet pasižymėjo Gratas Sirgėdas. Po pelnyto įvarčio saugas atidavė pagarbą ir neseniai šį pasaulį palikusiam buvusiam ilgamečiam rinktinės žaidėjui Mariui Žaliūkui.

Tas pats G. Sirgėdas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino Lietuvos rinktinės pranašumą.

Antrajame kėlinyje svečiai kiek suaktyvino savo žaidimą ir per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau lietuviai atsilaikė ir šventė pergalę.

Artimiausios rungtynės mūsų rinktinės laukia lapkričio 15 dieną, kuomet išvykoje susitiks su Baltarusijos futbolininkais.