Lietuvos futbolą sudrebino permainos: Iš LFF pasitraukė A. Pukelis

Lietuvos futbolą sudrebino permainos: Iš LFF pasitraukė A. Pukelis Paskelbta: 2022-12-17 20:11 | Žygimanto Gedvilos/ BNS nuotr.

Portalo 15min.lt žurnalistas Marius Bagdonas paskelbė, jog Arūnas Pukelis atsistatydino iš Tauragės apskrities futbolo federacijos prezidento posto ir prarado vietą LFF Vykdomajame komitete.

„Jūsų turima informacija yra visiškai teisinga. Daugelis galvoja, kad tai yra labai svarbi ir įtakinga pozicija, bet aš manau, kad kiekvienas pilietis turi gerbti šalies įstatymus, o ypač – organizaciją, kuri priima pataisas savo įstatuose. Buvau kategoriškai prieš siūlomą įstatų redakciją. Visgi jeigu ją teikia pats Vykdomasis komitetas, tai reiškia, kad konferencijos metu ji bus ir priimta“ - „15min“ portalui sakė A. Pukelis.

„Pagal naujas pataisas šalies futbolo valdyme liktų tik aštuonios apskritys. Jeigu aš dėl nepriekaištingos reputacijos neatitikimo negalėsiu patekti į Vykdomąjį komitetą, tai gerbdamas šią poziciją užleidžiu postą kitam. Dabar TAFF prezidento postą perims R.Jurkšaitis. Jis yra verslininkas, myli futbolą, žaidžia su senjorais“ - pridūrė 56 metų verslininkas verslininkas.

„15min“ teigimu, Robertas Jurkšaitis yra artimas žmogus Arūnui Pukeliui.