Lietuvos futsal rinktinė nugalėjo Estiją

Lietuvos futsal rinktinė nugalėjo Estiją Paskelbta: 2019-12-03 15:21

Lietuvos futsal rinktinė pradėjo Baltijos futsal taurės, kurią 2017 metais iškovojo Šiauliuose, apgynimą ir Estijoje sužaidė pirmąsias rungtynes su vietos rinktine. Po metų pertraukos surengtos Baltijos futsal taurės titulo gynyba prasidėjo sėkmingai, kadangi Lietuvai pavyko laimėti 3:0.

Pirmasis kėlinys buvo pakankamai apylygis, tačiau lietuviams 11 minutę pavyko išsiveržti į priekį, kuomet žaibišką komandos kontrataką įvarčiu užbaigė Lukas Sendžikas.

Estija pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, kadangi į Lietuvos vartus buvo paskirtas baudinys. Tačiau Maksimas Aleksejevas pataikė Lietuvos vartininkui Ernestui Maceniui į veidą ir tai išgelbėjo mus nuo išlyginamojo įvarčio.

Antrajame kėlinyje Lietuvai pavyko įmušti du greitus įvarčius ir taip sutvirtinti savo pozicijas. 25 minutę antrą įvartį įmušė Albertas Voskunovičius, o po minutės pasižymėjo Darius Jankauskas, sulaukęs gero Manto Makutunovičiaus perdavimo.

Nors iki mačo pabaigos progų turėjo abi šalys, o Lietuva savo progų neišnaudojo, tačiau ji sugebėjo nepraleisti įvarčio ir taip iškovojo „sausą“ pergalę.

Šiandien, 18:00 Jevhenijaus Ryvkino treniruojama Lietuvos futsal rinktinė žais prieš Latvijos rinktinę ir jei šį mačą Lietuva laimės, ji apgins Baltijos futsal taurę.

Rezultatas:

Estija 0 : 3 Lietuva

11’ [0 : 1] Lukas Sendžikas

25’ [0 : 2] Albert Voskunovič

26’ [0 : 3] Darius Jankauskas