Lietuvos futsal rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu

Lietuvos futsal rinktinė pasaulio čempionatą pradėjo apmaudžiu pralaimėjimu Paskelbta: 2021-09-12 22:00 | lff.lt nuotr.

Sekmadienį Lietuvoje startavo FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas, kuriame dėl nugalėtojų titulo kovos 24 komandos, suskirstytos į 6 grupes, o mačai vyks didžiuosiose miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipedoje.

Tiesa, mūsiškių startas nebuvo sėkmingas ir pirmosiose čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė po labai atkaklios kovos ir praleisto įvarčio paskutinėmis susitikimo minutėmis 1:2 (1:1) pralaimėjo Venesuelos rinktinei.

Varžovų rinktinė pasižymėjo jau rungtynių pradžioje, tačiau praėjus keletai minučių rezultatą pavyko išlyginti, kai pasižymėjo Justinas Zagurskas po kontraatakos.

Visgi, antrojo kėlinio pabaigoje ir 38-tą rungtynių minutę Alfredo Vidalis iš Venesuelos įmušė lemiamą susitikimo įvartį.

Kitas mačas Lietuvos futsal rinktinės laukia su Kosta Rikos rinktine, trečiadienį, 20 val. Lietuvos laiku.