Lietuvos moterų futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su Farerų Salų futbolininkėmis

Lietuvos moterų futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su Farerų Salų futbolininkėmis Paskelbta: 2019-04-08 00:05 | Mantas Kutkaitis

Lietuvos moterų nacionalinė rinktinė Kaune sužaidė kontrolines rungtynes su Farerų Salų atstovėmis. Dinamiškos rungtynės pasižymėjo atakuojančiu žaidimu bei progų gausa, o dvikova pasibaigė rezultatu 2:2

Susitikimo pradžia klostėsi palankiau žaidėjoms iš Farerų, kurios jau 9 minutę įsiveržė į priekį. Teisėjos skirtą 11 metrų baudinį realizavo Heidi Sevdal.

Praleistas įvartis privertė lietuves suaktyvinti savo žaidimo veiksmus ir po dviejų minučių Dovilė Gailevičiūtė atliko pirmą smūgį virš vartų. Simona Veličkaitė surengė tris reidus dešiniuoju aikštės kraštu, sukėlusius grėsmę prie varžovių vartų prieigų.

Mūsiškių pastangos atsipirko 23 minutę, kai baudos smūgį iš 20 metrų atstumo išnaudojo D. Gailevičiūtė, meistriškai nukreipusi kamuolį į vartų kairįjį kampą.

Rinktinės sirgaliai Kaune ir paskiau išvydo iniciatyvų lietuvių žaidimą. 26 min. po preciziško Liucijos Vaitukaitytės perdavimo S. Veličkaitė smūgiavo tiesiai į viešnių vartininkę. 33 min. progą pasižymėti po kampinio turėjo jau pati L. Vaitukaitytė.

38 min. savo debiutinį įvartį pelnė Rimantė Jonušaitė, pasinaudojusi  suirute prie varžovių vartų ir suskubusi nukreipti kamuolį į vartus. Lietuvės į pertrauką žengė pakilios nuotaikos, pirmaudamos 2:1.

Antroje kėlinio pradžioje viešnios greitos kontratakos metu išlygino rezultatą, galingu smūgiu pasižymėjus H. Sevdal. Lietuvės sukūrė porą puikių progų kėlinio viduryje, kurias palydėjo R. Jonušaitės, Gabijos Gedgaudaitės ir Oksanos Imanalijevos smūgiai.

86 minutę po kampinio L. Vaitukaitytė galva nukreipė kamuolį į vartų skersinį, o per teisėjos pridėtą laiką S. Veličkaitė atliko reidą, tačiau lietuvėms nepavyko išnaudoti palankios progos.

Antradienį sostinės LFF stadione vyks antroji akistata su Farerų Salų rinktine, kuri prasidės 11:00 valandą.

Info: lff.lt