M. Adili Kaune tikisi iškovoti dar vieną pergalę

M. Adili Kaune tikisi iškovoti dar vieną pergalę Paskelbta: 2019-06-14 15:06 | Elvis Žaldaris

Jau penktadienį į Lietuvos stadionus sugrįš A lygos kovos, o Kaune laukia intriguojantis dviejų „Žalgirių“  derbis.

Pirmajame A lygos rate vilniečiai užtikrintai įrodė savo pranašumą prieš kauniečius – savų žiūrovų akivaizdoje „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 3:1. Du kartus tuomet pasižymėjo Pau Moreris, o kartą – Tomislavas Kišas. Varžovams vienintelį įvartį pelnė Joao Figueiredo.

Turnyro lentelėje šiuo metu „Žalgiris“ su 28 taškais žengia antras, tuo tarpu „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 22 taškus ir kartu su „Riteriais“ dalinasi 3 – 4 vietas.

„Nuotaika ir komandinė dvasia yra puiki. Po rinktinių pertraukos gerai padirbėjome treniruotėse. Kaune mūsų netenkins niekas išskyrus pergalę. Gerbiame varžovus, jie yra stiprūs kaip komanda ir taip pat turi individualiai įdomių žaidėjų. Tai bus tarsi nedidelis derbis, kuriame mūsų tikslas pergalė“, - prieš rungtynes fkzalgiris.lt kalbėjo gynėjas Mevlanas Adili.

Pastarasis mėnesis šiam gynėjui buvo nelengvas: „Vyko ramadanas, tad aš nieko nevalgiau ir negėriau. Galbūt žmonės tai žino. Dabar jaučiuosi kupinas energijos, tarsi naujai gimęs. Labai pozityviai žiūriu į penktadienio rungtynes“, - tikino jis.

Šiuo metu Lietuvoje fiksuojami karščio rekordai, tačiau tokie orai netrikdo gynėjo.

„Mano gimtinėje termometro stulpelis kartais pasiekia ir 40 laipsnių žymą, tad man tai nėra kažkas labai ekstremalaus. Taip, treniruotis ant dirbtinės vejos yra dar karščiau, tačiau diskomforto nejaučiu. Darbas vyksta ir žinau, kad esame pasirengę kovai“, - sakė gynėjas.

Žvelgiant į statistiką, labiausiai į akis krenta komandų gynyba. Vilniaus „Žalgiris“ šiame sezone praleido 9 įvarčius per 13 rungtynių, tuo tarpu varžovai iš Kauno ginasi prasčiau ir spėjo praleisti 17 įvarčių.

Penktadienio rungtynėse „Kauno Žalgirio“ treneriams teks spręsti ir kitus rebusus – į Bisau Gvinėjos rinktinę išvyko Rudinilsonas, o Linas Pilibaitis nerungtyniaus dėl surinktų kortelių.

Tuo tarpu „Žalgirio“ komandoje į treniruočių ritmą jau sugrįžo Victoras Perezas, kuris dėl traumos be rungtynių praleido du mėnesius. Pastarąjį kartą jis žaidė dar balandžio viduryje.

Rungtynės Kauno SM „Tauro“ stadione šį penktadienį prasidės 20 val.